Letnia aktualizacja GTA Online: Zostań policjantem w grze!

Rockstar Games w końcu ujawnia część zawartości, która wkrótce wzbogaci Grand Theft Auto Online dzięki majestatycznej letniej aktualizacji, o której wszyscy mówią (oczywiście jeśli nie skupiają się na GTA 6). Wydaje się, że duże, coroczne, półroczne DLC spełnia jedno z najdłużej żywionych życzeń fanów – w GTA Online będziesz mógł zostać policjantem. Jakoś.

Co nowego w letniej aktualizacji

Na początek nie mamy jeszcze daty premiery, ani Rockstar nie ujawnił oficjalnej nazwy letniej aktualizacji. W tym momencie programiści ujawniają jedynie niektóre funkcje, misje i inną zawartość, która wkrótce pojawi się w grze.

Jedno z najstarszych i najczęstszych życzeń fanów GTA Online – zostanie policjantem w grze – wydaje się wreszcie spełniać. Fani od dawna prosili o tę funkcję w drodze dużych petycji i modów na przestrzeni lat, ale nigdy nie doszło do skutku – minęło wiele lat, zanim gracze mogli w ogóle zdobyć własny radiowóz.

Biznes polegający na polowaniu na nagrody

Letnia aktualizacja wprowadzi do GTA Online mnóstwo nowych pojazdów. Uznanie ciemnej, skorumpowanej strony organów ścigania wydaje się idealnym tematem dla klasycznych społeczno-satyrycznych wątków serii GTA, więc zaskakujące jest, że nie zrobiono tego wcześniej – chociaż Rockstar z pewnością poruszał ten temat w całej serii, nigdy nie zostało to pokazane z perspektywy gracza.

Wygląda na to, że kolejna duża letnia aktualizacja GTA Online rozwiąże ten problem, nawet jeśli tylko w pewnym stopniu narracyjnym, jak ma to miejsce w przypadku całej zawartości sieciowej – głównym celem jest zapewnienie powtarzalnej pętli rozgrywki. Spowoduje to powstanie czegoś, co Rockstar nazywa „biznesem polegającym na polowaniu na nagrody i łowcach nagród”, co, jak zakładamy, będzie główną aktywnością graczy w aktualizacji.

Dodatkowa zawartość i ulepszenia

Oprócz działalności biznesowej, którą będziesz prowadzić, będzie więcej treści opartych na fabule w misjach kontaktowych z Vincentem Effenburgerem, byłym szefem ochrony Diamentu i obecnym funkcjonariuszem LSPD. Vincent jest z pewnością zaangażowany i da graczom misje wymagające egzekwowania prawa poza książkami.

Oprócz polowań na nagrody i misji policyjnych, główna aktualizacja letnia jest zwykle okazją do wprowadzenia wielu różnych ulepszeń i dodatków do ogólnego doświadczenia GTA Online, na które nie ma miejsca w profilach tematycznych mniejszych aktualizacji – dlatego właśnie tak wyczekiwany co roku.

W nadchodzących tygodniach Rockstar ujawni więcej szczegółów na temat nadchodzącej letniej aktualizacji GTA Online za pośrednictwem Newswire, a także nowy zestaw bonusów dla abonentów GTA+ w miarę zbliżania się zmian. W międzyczasie przygotuj kostiumy policyjne dla swoich postaci!

Źródło: www.gtaboom.com