Legenda hip-hopu ujawnia plotki o Dr. Dre w GTA 6 – Bestgamingpro


Dzisiejszym nieprawdopodobnym prezenterem (możliwym) wieści o GTA 6 jest Snoop Dogg, raper, który stał się streamerem gier.

Gwiazda z Zachodniego Wybrzeża oświadczyła, że ​​jego stary partner Death Row, Dr. Dre, ponownie pracuje w studiu, tworząc nową muzykę do niezapowiedzianej gry Grand Theft Auto.

„Wiem, że tworzy świetną, pieprzoną muzykę”, powiedział Snoop dla Rolling Stone, zapytany, co kombinuje Dre. „A część jego muzyki jest powiązana z grą GTA, która wychodzi. Myślę więc, że w ten sposób jego muzyka zostanie wydana w grze wideo GTA.”

Dr Dre od lat pracuje nad kontynuacją Compton z 2015 roku, z Detoxem w pracach od lat.

Możliwe, że Dr. Dre szykuje się do ujawnienia nowej muzyki lub nawet wydania nowych piosenek w grze Grand Theft Auto. Ale który?

Prawdopodobnie zapomniałeś już o GTA.

Możliwe, że GTA 6 już pracuje, na podstawie wcześniejszych wydarzeń. Nie jest to jednak jedyna gra Grand Theft Auto opracowana przez Rockstar w chwili obecnej.

Grand Theft Auto Online to rozwijający się projekt dla maszyn ostatniej generacji, który zostanie dostarczony z pełnym remasterem Grand Theft Auto 5 na systemy PS5 i Xbox Series X.

Nadchodząca trylogia Grand Theft Auto:

Remastery wersji Definitive Edition mają również ukazać się 11 listopada, podnosząc gry z ery PS2 do współczesnych standardów.

W 2004 roku w San Andreas, muzykę Dre najczęściej słyszano w stacji radiowej Radio Los Santos, która grała jego piosenki Nuthin’ But A 'G’ Thang, F*ck Wit Dre i Deep Cover.

Czy pracuje nad remasteringiem Definitive Trilogy, odświeżaniem tych klasyków czy dodawaniem nowej muzyki?

Czy szykuje coś do GTA Online? Ewentualnie, czy to nasze pierwsze spojrzenie na to, co będzie dostępne na ścieżce dźwiękowej do GTA 6?

Nikt nie wie. Być może Snoop Dogg… po prostu cieszył się życiem z wyższej perspektywy, kiedy omawiał nową muzykę. Ale jeśli ktoś zrozumie, co robi Dr. Dre, będzie to Snoop.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=979B7D1DD75545F69F249E3D0E871137&url=https%3A%2F%2Fbestgamingpro.com%2Fhip-hop-legend-leaks-gta-6-rumors-about-dr-dre%2F&c=5741816412360395735&mkt=fr-fr