Kupujących przekonało GTA 5 za jedyne 19 dolarów” w wersji inline, dzięki ofercie „Bestseller”.

Skorzystaj z tej oferty, której nie możesz przegapić! Cena GRAND Theft Auto 5 została obniżona do zaledwie 19,93 dolarów, to idealny moment na zagranie w tę grę – GTA 6 wreszcie zbliża się wielkimi krokami.

Obniżka cen w Walmarcie

Walmart obniżył cenę gry na konsolę Xbox Series do zaledwie 19,93 dolara Amerykański sprzedawca detaliczny przyznał tej ofercie odznakę „bestsellera” ze względu na jej popularność.

O GTA5

GTA 5 (oficjalnie Grand Theft Auto V) to przygodowa gra akcji, w której trójka grywalnych przestępców dokonuje napadów na Los Angeles Santos – fikcyjne miasto inspirowane Los Angeles. Jest to obecnie ostatnia główna gra z serii Grand Theft Auto, ale w 2025 roku zostanie zastąpiona przez GTA 6. Gra została wydana w 2013 roku, ale pozostaje popularna, łącznie z trybem Grand Theft Auto Online, w którym można wielokrotnie grać. GTA 5 było kilkakrotnie wydawane ponownie i zawiera lepszą grafikę na Xbox Series X i PS5 w porównaniu z oryginalną wersją na Xbox 360 i PS3. Ma również wyjątkowo wysoki wynik 97/100 w serwisie Metacritic.

Recenzje graczy

Uważana za jedną z najlepszych gier wszechczasów, GTA 5 ma zaskakująco wysoki wynik w Walmart. Na podstawie 1647 recenzji gra ma średnią ocenę 4,7/5. Imponujące 86% tych recenzji otrzymało pięć gwiazdek. Klient z plakietką „Zweryfikowany zakup” napisał: „GTA rządzi!” Kocham tą grę ! To moja ulubiona gra wszechczasów, każde GTA jest świetną grą! Nie mogę się doczekać, aż zagram w GTA 6.” Inny powiedział: „GTA, po prostu najlepsza gra, w jaką kiedykolwiek grałem! » Jeden z kupujących zauważył, że gra może nie być odpowiednia dla wszystkich: „To fajna gra, ale zdecydowanie nie dla wrażliwej publiczności, takiej jak dzieci lub osoby, które łatwo się obrażają”. Inny dodał: „Wspaniała fabuła i ogólnie świetna gra, w którą warto zagrać”. »

Wniosek

Nie przegap tej okazji, aby zagrać w wysokiej jakości grę po obniżonej cenie w Walmart. Przed dokonaniem zakupu koniecznie przeprowadź rozeznanie, ponieważ ceny mogły ulec zmianie od czasu napisania tego artykułu.

Źródło: ustimespost.com