Kup Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na PC, zdobądź darmową grę Rockstar


Rockstar Games po raz kolejny oferuje graczom PC coś ekstra, rozdając darmową grę przy zakupie Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition.

Jako zachętę do zakupu kolekcji w sklepie Rockstar na PC, będziesz mógł odebrać dodatkową darmową grę Rockstar, aby dodać ją do swojej cyfrowej kolekcji. To ponad reklamowaną zniżkę 20% oraz darmowe oryginalne wersje trio gier, które zostały przywrócone jako naprawa problemów z wydajnością w momencie premiery.

Jakie gry możesz zdobyć za darmo? Jest to oczywiście wybór tytułów opracowanych przez Rockstar, ale jest kilka świetnych opcji do wyboru. Jednak dostajesz tylko jeden, więc wybieraj ostrożnie. Oto lista:

  • Grand Theft Auto V: Edycja Premium
  • Grand Theft Auto IV: Edycja pełna
  • Max Payne 3
  • LA Noire
  • Bully: wydanie stypendialne

Jeśli posiadasz już te gry za pośrednictwem programu uruchamiającego Rockstar, nie będziesz w stanie odebrać drugiej kopii. Istnieje jednak kilka alternatyw, takich jak karta gotówkowa Great White Shark do GTA Online lub 55 sztabek złota do Red Dead Online.

Okazję świąteczną można znaleźć na stronie Rockstar, która będzie dostępna do 6 stycznia 2022 r. Niestety, oferta jest dostępna tylko za pośrednictwem sklepu Rockstar i nie ma żadnych podobnych ofert dla graczy konsolowych.


Czy ta zachęta wystarczy, aby zremasterować trylogię na PC? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach.Źródło : https://www.gameinformer.com/2021/12/21/buy-grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-on-pc-get-a-free-rockstar-game