Kultowe pojazdy z GTA 5 powracają w GTA 6

Kultowe samochody z GTA 5 powrócą w GTA 6

Czekam na kolejne wielkie ujawnienie po Summer Game Fest 2024

W miarę jak rośnie oczekiwanie na premierę Grand Theft Auto 6 (GTA 6), fani spekulują, które ukochane pojazdy z GTA 5 mogą powrócić. Ekspert od gier wideo podzielił się swoimi siedmioma typami najszybszych samochodów z trybu fabularnego GTA 5, które powrócą w GTA 6.

Wybory ekspertów dotyczące GTA 6

Na liście ekspertów znajdują się pojazdy znane ze swojej szybkości, zwrotności i stylu, pasujące do scenerii GTA 6. Na szczycie listy znajduje się Vapid Pißwasser Dominator, specjalny wariant ze stałymi barwami Pißwasser. Ekspert sugeruje go jako pojazd NPC dla graczy w GTA 6.

Kolejnym pretendentem jest Truffade Adder, luksusowy samochód oparty na Bugatti Super Veyron. Ekspert zaleca dostosowanie jego ceny do ekonomii GTA 6. Rzadki Pegassi Zentorno, widoczny w pierwszym zwiastunie GTA 6, również jest częścią selekcji, z prośbą o pojawienie się podwyższonych stawek.

Zdaniem eksperta Grotti Turismo R, znane ze swojego prowadzenia i stylu, idealnie wpasowuje się w atmosferę Vice City z GTA 6. Dodatkowo legendarny Grotti Cheetah, pokazany w zwiastunie w zmodyfikowanej formie, to pozycja obowiązkowa dla fanów.

„Kometa Pfister, jeden z najstarszych pojazdów w GTA Online, powinna zostać dodana do GTA 6 jako niezawodny samochód do szybkiej podróży” – sugeruje ekspert.

Najlepsze typy pojazdów GTA 6 według ekspertów

Podczas gdy fani czekają na więcej wieści na temat GTA 6, lista ekspertów pozwala zapoznać się z potencjalną ofertą pojazdów. Powrót tych siedmiu samochodów z GTA 5 może dodać emocji i nostalgii do tej długo oczekiwanej wersji.

Źródło: www.bing.com