Kontroler plików GTA V: niezbędna aplikacja pozwalająca uniknąć problemów z uszkodzeniem plików.

Czy jesteś pasjonatem gier wideo? Pokochasz narzędzie sprawdzania folderów GTA V, narzędzie niezbędne dla każdego, kto chce grać w Grand Theft Auto V bez martwienia się o uszkodzenie plików lub inne irytujące problemy.

Sprawdzanie plików GTA V

Aplikacja przeszukuje katalog instalacyjny gry, a następnie sprawdza każdy zapisany wcześniej element pod kątem błędów. Radzimy utworzyć jakąś białą listę przed użyciem programu w celu sprawdzenia integralności plików.

Jak wspomniano wcześniej, użytkownik musi najpierw zezwolić aplikacji na przeskanowanie folderu do stanu, w którym gra działa. Zalecamy wykonanie tej procedury po zainstalowaniu gry. Mając to na uwadze, aplikacja powinna zidentyfikować elementy w folderze i utworzyć listę zwykle znajdowanych elementów.

Integracja modów i dodatków

Jeśli chcesz pójść dalej, możesz także później dołączyć pewne aktualizacje i przedmioty, które choć początkowo nie znajdowały się w folderze GTA V, teraz są tam obecne i w żaden sposób nie utrudniają gry.

Można więc wziąć pod uwagę mody, a także inne skrypty i poprawki, a wszystko to w celu śledzenia zmian i izolowania tych, które czasami sprawiają, że gra jest bezużyteczna.

Oszczędzaj czas i przestrzeń

Nie spodziewałem się tego, ale program okazał się przydatny w wielu sytuacjach i myślę, że kilkukrotnie uratował sytuację, unikając konieczności ponownej instalacji 100-gigabajtowego gamingowego potwora i marnowania czasu na jego ponowną konfigurację.

Dodaj do równania liczbę modów i zmian, a będziesz na skraju katastrofy, jeśli konieczna będzie ponowna instalacja. Ta aplikacja może uratować sytuację.

GTA V Folder Checker to prosty program z bardzo przydatnym systemem, który pomaga każdemu użytkownikowi uniknąć komplikacji podczas instalacji gry Grand Theft Auto V.

Źródło: www.softpedia.com