Kontrakt w GTA Online wystartował, ujawniono nowe szczegóły


Nowa aktualizacja fabuły GTA Online, The Contract, jest już dostępna, co oznacza, że ​​gracze mogą współpracować z Franklinem, aby pomóc jego nowemu biznesowi odnieść sukces, pomagając Dr. Dre – tak, Dr. Dre – wyjść z tarapatów. Zanim wyruszysz w tę szaloną przygodę, Rockstar podzielił się nowymi szczegółami na temat tego, co pociąga za sobą Kontrakt.

Jak wcześniej ujawniono, będziesz partnerem Franklina w jego nowym biznesie, F. Clinton and Partner, agencji zajmującej się naprawami, której celem jest rozwiązywanie problemów celebrytów. Twoim pierwszym klientem jest Dr. Dre, który zgubił swój telefon zawierający niewydane utwory muzyczne. Kontrakt może być rozgrywany w całości solo, ale jeśli chcesz, możesz też połączyć znajomych/grupy.

Muzyka jest kluczowa dla The Contract, który wprowadza nową wielogatunkową stację radiową MOTOMAMI Los Santos. Stacja oferuje ekskluzywną nową muzykę takich artystów jak Pusha T, Juicy J, Mike Dean i nie tylko. Zawiera nawet przejęcie „Dre Day”, którego gospodarzem jest DJ Pooh, który zawiera klasyczne dźwięki Dr. Dre i kilka specjalnych scen.

Skoro już o tym mowa, gracze mogą odwiedzić Dr. Dre, który pracuje nad nowymi melodiami w nowym studiu Record A. Możesz też po prostu spędzać czas w pokoju pisarza studia z Franklinem i Lamarem (i owocami rozwijającego się marihuanowego przedsięwzięcia tego ostatniego). Ci, którzy odwiedzą Record A Studios przed 22 grudnia, otrzymają bezpłatną czapkę Westside Fitted.

Jeśli chodzi o samą firmę F. Clinton and Partner, w wielopiętrowym budynku znajdują się udogodnienia, takie jak zbrojownia i warsztat samochodowy. Możesz także przyjąć inne zlecenia, takie jak umowy o bezpieczeństwie o wysokiej wartości i bardziej brudne, nieoficjalne trafienia z automatu telefonicznego. Ukończenie trzech kontraktów na zabezpieczenie przed 22 grudnia zapewnia graczom jednorazową premię w wysokości 200 000 $. Jeśli chodzi o sprzęt i przejażdżki, Umowa wprowadza również:

Nowe bronie:

  • Ciężki karabin
  • Paralizator
  • Kompaktowa wyrzutnia EMP

Nowe pojazdy:

  • Pegassi Ignus
  • Lampadati Cinquemila
  • Pfister Astro
  • Mistrz Dewbauchee
  • Bravado Buffalo STX
  • Bóstwo Enus
  • Enus Jubileusz

Dodatkowo, ostatnie cztery pojazdy z tej listy mogą być wyposażone w modyfikacje, takie jak karabiny maszynowe, miny typu slick, jednostka zdalnego sterowania (do zdalnego pilotowania samochodów), a nawet zakłócacz namierzania pocisków.

Rockstar dodaje kolejne aktualizacje do GTA Online. Spodziewaj się mniejszej liczby połączeń telefonicznych, SMS-ów i e-maili, a alerty zostały przeniesione na mapę w menu pauzy w grze. Obniżono również dzienne opłaty za nieruchomości/firmy. Wypełnianie kontraktów Auto Shop, dostawy do klientów i dostawy z egzotycznego eksportu nagradzają teraz reputację LS Car Meet. Zwiększono również bezpieczną pojemność klubu nocnego i salonu gier.

Kontrakt to darmowa aktualizacja dla wszystkich wersji gry, ale pamiętaj, że jutro będzie ostatni dzień, w którym GTA Online będzie dostępne na PlayStation 3 i Xbox 360.Źródło : https://www.gameinformer.com/2021/12/15/gta-onlines-the-contract-is-live-new-details-revealed