Kompletny przewodnik: GTA Online Najazd na farmę Cluckin’ Bell – wygraj 500 000 $ za każdym razem

Sprawdź misję Najazd na farmę Cluckin’ Bell w GTA Online, która po ukończeniu napadu daje szansę na zarobienie nawet 500 000 dolarów. Wszystkie te pieniądze zarobiono na kradzieży kokainy kartelu z fabryki kurczaków i przywiezieniu jej z powrotem Vincentowi. Jak w przypadku każdego napadu w GTA Online, najazd na farmę Cluckin’ Bell można powtarzać wielokrotnie (po krótkim czasie odnowienia). Oznacza to, że masz konkretne źródło 500 000 dolarów, o ile będziesz kontynuować wszystkie sześć misji w ramach napadu. Jeśli naprawdę chcesz zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy podczas najazdu na farmę Cluckin’ Bell, musisz zastosować kilka kluczowych strategii, które pozwolą ci ukończyć napad w niecałą godzinę. Zapoznaj się z poniższym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak najszybciej ukończyć napad.

Jak szybko ukończyć misję Cluckin’ Bell Farm Raid i zarobić pieniądze

Jeśli chcesz jak najszybciej ukończyć napad i szybko zarobić dużo pieniędzy, musisz zastosować kilka konkretnych strategii. Radzę najpierw przeprowadzić napad kilka razy, aby w pełni zrozumieć misje, ale te strategie można zastosować także przy pierwszej próbie. Możesz zapoznać się z naszym kompletnym przewodnikiem po napadach, aby dowiedzieć się, jak szczegółowo przebiega każda misja. Poniżej omówię misje jedna po drugiej i zaproponuję najszybszy sposób ich ukończenia. Jeśli wykonasz wszystko poprawnie, ukończenie napadu powinno zająć ci tylko około 50 minut do godziny. Za każdym razem, gdy ukończysz napad, odchodzisz z 500 000 dolarów, więc jest to solidny sposób na zarabianie 1 miliona dolarów co dwie godziny w GTA Online.

Misja 1: Fundusz błotny

Po pierwsze, masz misję Slush Fund, która tak naprawdę nie ma żadnych konkretnych strategii do wykonania. Jednak w przypadku tej i wszystkich kolejnych misji polecam grę na poziomie „Łatwym”. Na koniec napadu zarabiasz tę samą kwotę pieniędzy, niezależnie od tego, na jakim poziomie trudności grasz, więc aby działać tak szybko, jak to możliwe, musisz mieć pewność, że wrogów można szybko zabić. Nie zdobędziesz jednak takiej samej ilości RP, więc jeśli jest to dla ciebie ważne, graj na poziomie „Normalnym”. W Slush Fund wystarczy udać się do budynku pralni pieniędzy, wejść do budynku, opróżnić suszarki w celu odebrania pieniędzy, następnie wyjść i wrócić do pralni. Czcionka Vespucci. Wrogów nie trzeba eliminować, gdyż i tak będą Cię gonić, gdy wyjdziesz.

Misja 2: Włamanie i wejście

Ponownie nie ma „szybkiego” sposobu na ukończenie tej misji. Sugeruję jednak zapamiętanie lokalizacji Terrorbyte’a i Laptopa, tak by po rozpoczęciu misji móc od razu udać się do ich lokalizacji. W części misji Terrorbyte chcesz użyć ciężkiej broni, aby szybciej wyeliminować drony. Konwencjonalne karabiny maszynowe będą miały trudności ze zniszczeniem ich. Jeśli chodzi o laptopa, po prostu chwyć go z ławki obok właściciela i pobiegnij prosto do swojego pojazdu, aby udać się na stację. Na stacji nie znalazłem niezawodnego sposobu na zdobycie Klucza do pociągu. U mnie zwykle wypada z wroga stojącego na środku podwórza, obok przyczepy i czerwonej skrzynki. U Ciebie może być jednak inaczej, więc eliminuj wrogów, aż ją znajdziesz. Reszty misji nie możesz ukończyć szybciej niż zwykle. Uważaj tylko, żeby nie zginąć w pociągu i w odpowiednim momencie wyjmuj urządzenie hakerskie.

Źródło: www.gamespot.com