Kompilacja trylogii ujawniła szacunkową sprzedaż Grand Theft Auto


Według najnowszego raportu opublikowanego przez Take-Two, trylogia GTA podobno przekroczyła 14 milionów sprzedanych egzemplarzy, zauważając, że remaster nie podał dokładnych liczb dotyczących kontrowersyjnego remasteru.

Podobno nie było możliwości sprzedaży GTA-Trilogy. Ten wydawca niechętnie publikował dane o sprzedaży trylogii, ale jako wskazówkę co do całkowitej liczby i liczby odcinków, w których ma się ona znaleźć, szacuje się, że jest to 14 milionów.

Całkowita sprzedaż franczyzy wyniosła 385 milionów egzemplarzy. Jednak sprzedaż franczyzy zaczęła się od 170 milionów egzemplarzy. Jeśli myślisz, że to na tym oparte, trylogia GTA Remaster spowodowała brak sprzedaży. Jeśli tak, to zremasterowana trylogia sięgnie 14 milionów. Ale to wszystko spekulacje i domysły, ponieważ wydawca milczy o prawdziwych liczbach.

Nic innego w porównaniu do Grand Theft Auto: The Rockstar Games jest znane jako ogromna suma pieniędzy, ale wciąż jest na dobrej drodze do drugiego sezonu w GTA, biorąc pod uwagę opóźnione oficjalne ogłoszenie nowego odcinka.

Reakcja krytyków i graczy z pewnością nie pomogła w sprzedaży trylogii GTA. Jednak praca ta została doceniona tylko w obszarze komercyjnym.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/13/the-trilogy-compilation-revealed-the-estimated-sales-of-grand-theft-auto/