Kolosalny wyciek: mapa GTA 6 może pobić nowy rekord

Grand Theft Auto 6: Podgląd monumentalnej mapy

W świecie Grand Theft Auto panuje zamieszanie, gdyż entuzjaści z entuzjazmem analizują każdą informację dostępną w sieci na temat nadchodzącej gry GTA 6. Obecnie emocje skupiają się wokół kolosalnej mapy gry, która według przecieków przewyższa nawet rozległy krajobraz GTA jego poprzednik, GTA 5. Gdy Rockstar Games przygotowuje się do zaprezentowania pierwszej zapowiedzi GTA 6, podekscytowanie wśród fanów jest wyczuwalne. Jednym z najbardziej intrygujących aspektów GTA 6 jest skala mapy, która od miesięcy zachwyca fanów.

Ponieważ mapa GTA 5 wyznaczyła wysoki standard, zarówno fani, jak i teoretycy zagłębili się w skrupulatne badania udostępniane na forach Reddit. Wysiłki te mają na celu rozszyfrowanie konkretnych wymiarów mapy GTA 6 na podstawie przecieków i ciekawostek zebranych z różnych źródeł.

Gigantyczna mapa

Kolejna część serii przeznaczona jest z myślą o Xbox Series – najdroższych produkcjach w branży gier wideo – wynika z raportu Gamingbible. W centrum dyskusji znajduje się rozległy świat, jaki obiecuje GTA 6.

GTA 5 po raz pierwszy wprowadziło graczy w rozległe krajobrazy Los Santos i hrabstwa Blaine, zapewniając płótno do eksploracji i rozwijania narracji. Fani oczekują teraz jeszcze większej głębi i złożoności w GTA 6, podsycanej przez niedawne wycieki z rozgrywki i przebłyski rzekomej mapy gry.

Szacunki rozmiarów

Znany użytkownik Twittera @jasonfromgta6_2 udostępnił zdjęcie porównawcze nakładające mapę GTA 5 na rzekomą mapę GTA 6 stworzoną przez fanów. Korzystając z przecieków z rozgrywki i uważnych obserwacji współrzędnych gry, szacują, że odległość pomiędzy Vice City a Port Gellhorn jest porównywalna z całą mapą GTA 5.

Ekscytację zwiększa fakt, że obliczenia te nie uwzględniają nieujawnionych północnych części mapy GTA 6, wskazując na jeszcze bardziej ekspansywne i niezbadane terytoria, które czekają na graczy po premierze gry.

Szacowana data premiery

Chociaż dokładna data premiery GTA 6 pozostaje owiana tajemnicą, oczekiwania branży wskazują na datę premiery na rok 2024 lub 2025, co jeszcze bardziej zaostrza oczekiwania na dodatek do gry, który ma zmienić zasady gry, dziedzictwo Grand Theft Auto.

Źródło: www.bing.com