Kolekcja Grand Theft Auto Trilogy wyciekła dla Switcha


Pojawiły się nowe dowody, że a GTA Kolekcja trylogii zbliża się do Nintendo Switcha. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition został oceniony przez Komitet Oceny i Administracji Gier Korei Południowej. Miało to miejsce 30 września i dodaje wagi ostatnim plotkom. Pogłoski pochodzące z Kotaku sugerują, że Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto Vice City, oraz Grand Theft Auto: San Andreas dostają remastery.

Wstępne plotki sugerowały, że Trylogia Grand Theft Auto wystartuje w 2022 roku na PC i konsole takie jak Switch. Prezentacja inwestorska Take-Two Interactive 9 sierpnia potwierdziła, że ​​pracują nad trzema „iteracjami wcześniej wydanych tytułów”. Oczywiście żadna z nich nie została jeszcze ogłoszona. Trzy tajemnicze remastery dołączą do wcześniej zapowiedzianych Grand Theft Auto V: Rozszerzone i ulepszone i samodzielna edycja Grand Theft Auto Online. Ta pierwsza pojawi się na Xbox Series X|S i PlayStation 5 w marcu 2022 roku. Tymczasem ta druga pojawi się 11 listopada.

Kolejny szczegół, który wspiera Trylogia Grand Theft Auto plotki to obalenia DMCA, które miały miejsce w sierpniu. Mody, które usunęli, zawierały treści z Grand Theft Auto 3, San Andreas, oraz Vice Miasto. Te mody zawierały również elementy z innych gier, takie jak Zastraszać. Dodatkowe mody, które zostały trafione, pobierały treści ze starszych GTA gry i dodałem to do Grand Theft Auto V. Więc te obalenia wydają się wspierać pomysł, że te trzy starsze gry mogą znaleźć się w nowej trylogii.

(Wideo z filmów z serii GTA.)Source : https://www.keengamer.com/articles/news/grand-theft-auto-trilogy-collection-leaked-for-switch/