Kody do GTA 5: Pełna lista kodów do gry na PC Grand Theft Auto V

Oto pełna lista kodów do GTA 5 na PC

Kody do GTA V na PC

Grand Theft Auto V pozostaje do dziś najbardziej popularną i popularną grą Rockstar Games, od czasu jej premiery we wrześniu 2013 roku. Fabuła i mechanika GTA V utrzymują zainteresowanie graczy nawet po dziesięciu latach od premiery rozciąga się na kody do GTA V, dlatego przygotowaliśmy obszerną listę kodów do GTA V na PC, których możesz użyć do modyfikowania gry i dobrej zabawy. Sprawdź poniżej kody do GTA V na PC.

Kody do GTA V na PC – Rozgrywka

Kody do rozgrywki w GTA V na PC pozwalają graczom modyfikować grę według własnych upodobań, na przykład uczynić twoją postać nieśmiertelną, sprawić, że będzie bardzo szybko biegać oraz odnawiać zdrowie i zbroję.

Kody do GTA V na PC – Pojazd

Kody do pojazdów GTA V dotyczące mechaniki zmiany telefonu w grze, podobnie jak kody do rozgrywki, ale aby aktywować kody, musisz wprowadzić numery telefonów.

Kolejną grą Rockstar, która ostatnio zwróciła na siebie uwagę, jest nadchodzące GTA 6, którego premiera zaplanowana jest na 2025 rok. Rockstar Games ogłosiło GTA 6 wraz ze zwiastunem na YouTube w grudniu 2023 roku i od tego czasu gra pozostaje gorącym tematem w społeczności graczy. Popularność gry biła kolejne rekordy na YouTube, gromadząc prawie 200 milionów wyświetleń na platformie. Premiera gry zaplanowana jest na rok 2025. Graczom trudno jest czekać na każdy mijający dzień. Dopóki GTA 6 nie trafi na ekrany, GTA V z pewnością będzie nadal dominować na listach przebojów.

Sprawdź więc kody do GTA V na PC i graj, ile chcesz! Użyj tych kodów do GTA V na PC, aby modyfikować rozgrywkę, sprawiać, by pojazdy pojawiały się nie wiadomo skąd, a przede wszystkim baw się dobrze podczas gry!

Źródło: www.news9live.com