Kiedy The Contract pojawi się w GTA Online?


GTA VWszystkie trzy zakończenia spełniały się na swój własny sposób. Niezależnie od dokonanego wyboru, w końcu gracze nie mieli możliwości dowiedzenia się, co robili Michael, Franklin i Trevor po tym, jak po finale wkroczyli w nowe życie.

Umowa, GTA Online następne rozszerzenie — początkowo zapowiedziane w 2013 roku — zawiera nowe misje fabularne, stacje radiowe i muzykę. Istnieje również współpraca z celebrytami, takimi jak Dr. Dre. Biorąc pod uwagę, że Rockstar upuścił piłkę z Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, może wykorzystać tę szansę na odkupienie, dostarczając kolejne klasyczne wrażenia.

Kiedy Umowa zostanie wydana? GTA Online?

Umowa będzie dostępna na wszystkich platformach od 15 grudnia. Chociaż Rockstar nie ujawnił żadnych dalszych szczegółów dotyczących tego, kiedy gracze mogą rozpocząć pobieranie nowego dodatku, Umowa prawdopodobnie będzie dostępny do pobrania około 3 nad ranem czasu CT.

Dodatek jest darmową aktualizacją na wszystkie platformy. Prędkości pobierania mogą się różnić podczas premiery dodatku, ponieważ niezliczone GTA Online gracze będą próbowali zainstalować nową zawartość w tym samym czasie, gdy zostanie udostępniona.


Ze wszystkimi postaciami, które „robią to” na końcu GTA V fabuła, Umowa odbierze rzeczy kilka lat po pierwotnym zakończeniu. Historia rozpocznie się od Franklina, który zakłada agencję rozwiązań dla celebrytów, której celem jest pomoc znanym klientom w rozwiązywaniu ich problemów.

Rozpoczęcie nowej działalności w Los Santos nie jest jednak łatwym zadaniem, a Franklin potrzebuje wsparcia dla swojego biznesu poprzez pozyskanie głównych klientów. Gracze wkroczą do akcji jako partner biznesowy Franklina i wyruszą, aby wyrzeźbić swoje imiona w mieście Los Santos.Source : https://dotesports.com/general/news/when-does-the-contract-release-in-gta-online