Kiedy śnieg opuści GTA 5 Online?


Ulice miasta Los Santos w Grand Theft Auto Onlineświat online GTA Vsą inne od połowy grudnia dzięki aktualizacji Świątecznej, która dodała śnieg do gry, aby uczcić koniec roku.

Okres świąteczny, aw szczególności śnieg, dały powiew świeżości GTA Online nie tylko modyfikując oprawę graficzną gry, ale także dodając nowe zadania, takie jak polowanie na bałwany, w ramach którego gracze mogą zdobyć unikalny i specjalny strój Bałwana na wypadek, gdyby znaleźli i zniszczyli wszystkie bałwany pojawiające się w San Andreas.

Powiązane: Gdzie znaleźć wszystkie bałwany w GTA 5 Online

Tak jak w prawdziwym życiu, wakacje się skończyły, a sezon świąteczny zostanie ostatecznie usunięty GTA Online. Nie martw się jednak: wciąż masz trochę czasu, aby cieszyć się śniegiem, dopóki Rockstar Games nie załatwie gry.

Kiedy spadnie śnieg GTA Online?

Oficjalny artykuł Rockstar sugerował, że sezon świąteczny zakończy się 12 stycznia, czyli w czwartek. To dzień, w którym Rockstar zwykle udostępnia aktualizacje GTA Online. Jeśli to się potwierdzi, śnieg zostanie usunięty po 11 stycznia.

„Ajerkoniak mógł się zepsuć, ale rzadkie opady śniegu w Los Santos i święta o tematyce świątecznej nadal trwają w południowym San Andreas” – czytamy w artykule. „Do 11 stycznia: pozbądź się Goocha grasującego po ulicach i zdobądź Maskę Goocha; Usłysz dzwonek sań i zniszcz wszystkie 25 bałwanów, aby zdobyć dodatkowe 125 000 GTA$ i strój Bałwana; Wejdź w sam środek akcji na szczycie Weazel Plaza i zneutralizuj swoje cele, aby zdobyć nowy pistolet WM 29; Zaprowadzenie pokoju na dachu zapewni ci także skórkę Pozdrowienia sezonowe dla pistoletu Mk II”.

Czy nie zwiedzałeś San Andreas, gdy pada śnieg? Nie przegap tej okazji w nadchodzących dniach, bo będziesz musiał poczekać do następnego grudnia.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b524204c6e4119a17a82466e412621&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fgeneral%2Fnews%2Fwhen-will-snow-leave-gta-5-online&c=11175116017745359913&mkt=fr-fr