Kiedy fani GTA 5 mogą spodziewać się edycji rozszerzonej i rozszerzonej?


Fani GTA 5 powinni spodziewać się edycji rozszerzonej i rozszerzonej w Marzec 2022.

Rockstar Games nie określiło, którego dnia w marcu. Mimo to data premiery Edycji Rozszerzonej i Rozszerzonej GTA 5 zmieniła się w przeszłości. Jego pierwotna data premiery to 11 listopada 2021 r. Nie podano, dlaczego data premiery przesunęła się.

Możliwe jest również, że ten port GTA 5 zostanie ponownie opóźniony. Fani GTA 5 mogą zauważyć pewne różnice w zwiastunie Expanded i Enhanced, więc powinni mieć ogólne pojęcie, czego się spodziewać. Warto zauważyć, że GTA Online będzie również miało samodzielną wersję, więc edycja Expanded and Enhanced nie jest wymagana do grania w nią na nowych konsolach.


Kiedy fani GTA 5 powinni spodziewać się edycji rozszerzonej i rozszerzonej?

GTAV i GTA Online pojawią się teraz na PlayStation 5 i Xbox Series X|S w marcu 2022 roku.

Zawiera ulepszenia techniczne i graficzne w całym doświadczeniu, w tym ulepszenia wydajności dla wybranych pojazdów w GTA Online i wiele więcej: rsg.ms/61d9df3 https://t.co/gIrXn6fFQX

Pojawią się zarówno rozszerzona i ulepszona edycja GTA 5, jak i samodzielna wersja GTA Online w marcu 2022. Niektórzy fani GTA już gardzą Rockstar Games za to, co postrzegają jako „dojenie GTA 5” bez względu na jego wartość. Nic dziwnego, że zwiastun Rockstar Games na YouTube ma ogromną liczbę niechęci.

Zwiastun Rockstar Games ma 206 tys. Jest tylko 38 tys. lajków i nie jest też lepiej na oficjalnym YouTube PlayStation. Tam ma 30 tys. polubień i 230 tys.

Nadal nie ma oficjalnych wiadomości na temat GTA 6, więc gracze muszą wiedzieć, co się zmienia w rozszerzonej i ulepszonej edycji GTA 5. Rockstar Games nie ogłosiło zbyt wiele na tym froncie, ale wciąż jest sporo informacji do omówienia.


Co się zmieniło w rozszerzonej i ulepszonej edycji GTA 5?

Najnowszy port GTA 5 to wciąż w dużej mierze ta sama gra (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Najnowszy port GTA 5 to wciąż w dużej mierze ta sama gra (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Oficjalny blog PlayStation informuje, że wersja rozszerzona i ulepszona GTA 5 będzie działać w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. To imponująca metryka (zakładając, że to twierdzenie jest prawdziwe).

Niedawny zwiastun Rockstar Games dla GTA 5 pokazuje również żółte tablice rejestracyjne, których nie było w oryginalnej wersji. Fani GTA 5 mogą również zauważyć ulepszoną grafikę i inne drobne efekty, choć gracze pecetowi mogą to łatwo osiągnąć w teraźniejszości.

Zakładając, że wszystko, co twierdzi Rockstar Games, jest dokładne, wygląda na to, że ta wersja GTA 5 będzie ostateczna dla graczy konsolowych. Nie ogłoszono żadnych DLC dla jednego gracza w żadnej wersji GTA 5.

Zrzut ekranu z oficjalnego zwiastuna (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Zrzut ekranu z oficjalnego zwiastuna (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Obecne jest również płynne przejście postaci, ponieważ gracze mogą zobaczyć przejście od Michaela do Trevora w około trzy sekundy. Oficjalny zwiastun stwierdza, że ​​wersja rozszerzona i ulepszona GTA 5 będzie miała:

Są to niejasne określenia, ale gracze, którzy zwracają uwagę, mogą zauważyć kilka ulepszeń w tym zwiastunie. Możliwe, że Rockstar Games może pochwalić się większą liczbą nowych funkcji, gdy gra zbliża się do daty premiery.

Edycja Rozszerzona i Ulepszona GTA 5 ma zostać uruchomiona w marcu 2022 roku.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=83BED9499B4F4B44BD6B7769F3625E96&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fwhen-can-gta-5-fans-expect-expanded-enhanced-edition&c=17505922141558447987&mkt=fr-fr