Karmiony. Okr. Usuwa Grand Theft Auto Creators w sprawie patentowej


Adam Lidgett (4 października 2021, 18:00 czasu wschodnioamerykańskiego) — Federal Circuit przyznał twórcom gry wideo Grand Theft Auto zwycięstwo w sprawie, w której twierdzą, że podeptali patenty producenta oprogramowania na technologię sieciową, popierając stwierdzenie sądu niższej instancji, że dwa sporne patenty nie zostały naruszone.

Częściowo, zespół trzech sędziów w poniedziałek poparł ustalenia sądu niższej instancji, że Take-Two Interactive Software Inc. nie naruszyło dwóch spornych patentów: patentów USA nr 6.910.069 i 6.920.497.

Po pierwsze, podczas gdy właściciel patentu Acceleration Bay LLC twierdził, że ma realną teorię bezpośredniego naruszenia patentu z 497 r. Opartą na decyzji Federalnego Okręgu z 2019 r.…

Wyprzedź krzywą

W zawodzie prawniczym kluczem do sukcesu jest informacja. Musisz wiedzieć, co dzieje się z klientami, konkurentami, obszarami praktyki i branżami. Law360 zapewnia inteligencję, której potrzebujesz, aby pozostać ekspertem i pokonać konkurencję.

  • Dostęp do danych sprawy w artykułach (numery, akta, sądy, charakter pozwu itp.)
  • Dostęp do załączonych dokumentów, takich jak: briefy, petycje, skargi, decyzje, wnioski itp.
  • Twórz niestandardowe alerty dotyczące określonych artykułów i tematów spraw, a także nie tylko!

WYPRÓBUJ PRAWO360 DARMOWY NA SIEDEM DNISource : https://www.law360.com/competition/articles/1427861/fed-circ-clears-grand-theft-auto-creators-in-patent-case