Joker grozi, że połączy siły ze słynnym hakerem w najnowszym wydaniu sagi GTA 6

Nowy, szalony projekt niesławnego „Florydy Jokera” z hakerem GTA

Absurdalne groźby i żądania

Po tym, jak zagroził Rockstar Games podjęciem kroków prawnych w związku z rzekomym wykorzystaniem jego wizerunku w zwiastunie GTA 6, niesławny „Joker z Florydy” opublikował nowy klip, w którym twierdzi, że planuje połączyć siły ze znanym hakerem GTA, aby siać jeszcze większy chaos w studiu.

Dla tych, którzy go nie znają, Lawrence Sullivan, nazywany „Florida Jokerem”, w swoim krótkim filmie nawiązuje do słynnego 18-letniego hakera GTA, Ariona Kurtaja. Kurtaj, jedna z osób odpowiedzialnych za masowy wyciek Rockstar, w wyniku którego wyciekło mnóstwo poufnych informacji, został wcześniej skazany na bezterminową hospitalizację po wielokrotnych próbach przedostania się przez granicę do znanych firm, w tym Ubera i Nvidii.

W swoim niedawno opublikowanym filmie na TikToku Sullivan najpierw zażądał „10 milionów dolarów” w zamian za „bezpłatną reklamę” Rockstar i GTA 6, a także „ [la diffamation] charakteru” oraz „cierpienie i ból”, którego rzekomo doświadczał. Następnie zagroził, że „zmusi tego dzieciaka do ucieczki”. [de] oddział psychiatryczny, daj mu laptopa i włam się ponownie [le système de] Rockstar”, jeśli firma nie odpowiedziała na jego prośbę.

Odmowa i konsekwencje

To nie pierwszy raz, kiedy „Joker z Florydy” żąda od Rockstar absurdalnej sumy, wcześniej żądając 2 milionów dolarów po premierze zwiastuna GTA 6, twierdząc, że jego wizerunek został wykorzystany w zwiastunie. Jak można się było spodziewać, studio GTA nie przychyliło się do jego pierwotnej prośby. Chociaż Rockstar Games nie skomentowało jeszcze tych najnowszych zagrożeń, jest mało prawdopodobne, że w najbliższym czasie prześle Sullivanowi 2 miliony dolarów, a co dopiero 10 milionów dolarów.

Kontrowersje wokół GTA 6

Pomimo dramatu i kontrowersji wokół GTA 6 w okresie poprzedzającym premierę, kolejne dzieło kryminalne Rockstar wydaje się już gotowe na wielki sukces po tym, jak prawie wyprzedał się jego zwiastun. Oczywiście, jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, kiedy będzie data premiery GTA 6, również tam Ci pomożemy.

Źródło: www.bing.com