Joker grozi, że połączy siły z budzącym postrach hakerem w najnowszym wydaniu sagi GTA 6

Rosnące zagrożenie dla Rockstar Games

Po tym, jak zagroził Rockstar Games podjęciem kroków prawnych w związku z rzekomym wykorzystaniem jego wyglądu w zwiastunie GTA 6, niesławny „Joker z Florydy” opublikował nowy film, w którym twierdzi, że planuje współpracować z hakerem GTA znanym z powodowania jeszcze więcej chaos w studiu.

Współpraca z hakerem GTA

Dla tych, którzy go nie znają, Lawrence Sullivan, nazywany „Florydzkim Jokerem”, nawiązuje do niesławnego hakera GTA, 18-letniego Ariona Kurtaja. Kurtaj, jedna z osób odpowiedzialnych za masowy wyciek Rockstar, w wyniku którego wyciekło mnóstwo poufnych informacji, został wcześniej skazany na bezterminową hospitalizację po wielokrotnych próbach włamań do znanych firm, w tym Ubera i Nvidii.

W swoim niedawno opublikowanym na TikToku filmie Sullivan początkowo zażądał „10 milionów dolarów” za „darmową reklamę” Rockstar i GTA 6, a także za „zniesławienie postaci” i „ból”, którego rzekomo doznał. Następnie zagroził, że „zwolni chłopca z oddziału psychiatrycznego, da mu laptop i ponownie włamie się do systemu Rockstar”, jeśli firma nie odpowie przychylnie na jego prośbę.

Absurdalne żądania

To nie pierwszy raz, kiedy „Joker z Florydy” żąda od Rockstara absurdalnej sumy, żądając już 2 milionów dolarów po premierze zwiastuna GTA 6, twierdząc, że jego wygląd został wykorzystany w teaserze. Nic więc dziwnego, że studio GTA nie przychyliło się do jego pierwotnej prośby. Chociaż Rockstar Games nie skomentowało jeszcze tych najnowszych zagrożeń, jest mało prawdopodobne, że w najbliższym czasie prześle Sullivanowi 2 miliony dolarów, a co dopiero 10 milionów dolarów.

Kontrowersje i oczekiwania wokół GTA 6

Pomimo dramatu i kontrowersji wokół GTA 6 przed jego premierą, nadchodząca wersja kryminalnej gry wideo studia Rockstar już staje się hitem po wydaniu niemal rekordowego zwiastuna. Oczywiście, jeśli chcesz poznać dokładną datę premiery GTA 6, również tam Cię omawiamy.

Źródło: www.bing.com