Jakie są najbardziej niebezpieczne miejsca w GTA V?


Gra Rockstar mająca wielu użytkowników i dużą liczbę ludzi, którzy codziennie grają w tę grę i odgrywają role. Gra w mieście Los Santos w tym mieście ma wiele niebezpiecznych miejsc. Te niebezpieczne miejsca są tak miejscami przygód, ponieważ w tym miejscu jest wielu gangsterów ,oficer wojskowy,czołg wojskowy itp., W tym artykule podajemy wszystkie informacje o 5 najbardziej niebezpiecznych miejscach w grze Gta 5 w mieście. Jeśli podoba Ci się ten artykuł to zawsze dziel się ze znajomymi i staraj się jeździć w te miejsca. Jakie są najbardziej niebezpieczne miejsca w GTA V?

Jakie są najbardziej niebezpieczne miejsca w GTA V?

Fort Zancudo

Fort Zancudo jest jedyną bazą wojskową i najniebezpieczniejszym miejscem w mieście Grand Theft Auto V, zawiera remizę strażacką wewnątrz bazy. Baza znajduje się na obrzeżach wymiany Lago zancudo i u podstawy Mount josiah w hrabstwie Blaine. Baza jest silnie strzeżona, a jej obwód wyłożony jest wysokim, antyskalowym ogrodzeniem rozciągniętym wzdłuż obwodu bazy, a baza ma tylko dwa punkty wejścia, które są strzeżonymi punktami kontrolnymi.

Baza ma zbiorniki Rhino jako poziom gruntu do zniszczonych wrogów i zawsze aktywne myśliwce, które mają zezwolenie na zestrzelenie każdego samolotu, który nie może przejść bez pozwolenia.

Bolingbroke

Więzienie Bolingbroke jest stanowym więzieniem San Andreas w grze GTA 5. Jest całkowicie zarządzane przez władze więzienia stanowego San Andres. człowiek, czołgi, samoloty i wiele innych. Jeśli ktoś dokonujący napadu i policja go złapała, wszystkie więzienie napadowe mieszka w tym centralnym więzieniu. Uzbrojeni funkcjonariusze Urzędu Więziennictwa Stanowego San Andreas zawsze stoją w pobliżu wejść i pilnują, aby nikt nie próbował włamać się lub wyłamać bez pozwolenia.

Humane Labs i badania

Humane Labs i placówka badawcza znajdują się w pasażu Chianski w GTA 5. Jest w pełni kontrolowana przez firmę farmaceutyczną należącą do maksymy, mają najlepszą na świecie ochronę w mieście, ponieważ żaden lud nie wchodził w ten obszar. miejsce ma tylko jedno Punkty wejścia i to w zakresie bezpieczeństwa punktów wejścia przez czołgi i wielu strażników. Mają wiele różnych broni, a według Steve’a Hainesa broń została wyprodukowana przez międzynarodową agencję ds. Współpracy międzynarodowej.

Wzgórza Szambelana

Najniebezpieczniejsze miejsce na wzgórzach Chamberlain w mieście w tym miejscu to miejsce całkowicie gangsterskie i dzielnica o niskich dochodach z wysokim wskaźnikiem przestępczości i złowieszczym gangiem w mieście. Powoduje to zwiększoną obecność LSPD w okolicy, w szczególności jednostki śmigłowców w tym miejscu. Jego liczne uliczki i otwarte drzwi ułatwiają ucieczkę na piechotę lub ukrycie się przed policją. Obszar ten składa się głównie z projektów mieszkaniowych o niskich dochodach, wypełnionych działalnością gangów zawsze w tym miejscu. Całkowicie sąsiedztwo jest kontrolowane tylko przez gangstera, więc nie jesteś w tym miejscu bezpieczny.

Ulica Gaju

Grove Street: jest to również niebezpieczne miejsce w grze Gta 5. Ponieważ w tym miejscu wszyscy ludzie są gangsterami i walczą z Ballasem. Być może GTA 5 nie miało swojej wersji CJ. Oznaczało to, że Ballas nie mieli rywali sygnifikacyjnych w mieście i nie martwili się tym. W tym miejscu zawsze masz broń w ręku, a jeśli ktoś podejdzie do niego, zastrzelą cię i zabiją. Więc jeśli chcesz, jeśli chcesz, to idź bezpiecznie i weź własną broń obrony.Źródło : https://sportslumo.com/esports/which-are-the-most-dangerous-places-in-gta-v/