Jaka jest najfajniejsza misja w GTA 5?


GTA 5, najnowszy tytuł z serii Grand Theft Auto, jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej robionych na zamówienie gier wszech czasów.

Gra zawiera łącznie 69 głównych misji, z których każda zawiera więcej niż jedną główną postać. Każda misja GTA 5 ma mocną fabułę i może pochwalić się złożonym łukiem, dzięki któremu gracz może gładko przybić gwoździe.

Ten artykuł mówi o najpopularniejszej pracy w GTA 5.


GTA 5: Spojrzenie na najpopularniejszą misję

Chociaż wiele powodów przyczyniło się do wspaniałego sukcesu GTA 5, gra zawdzięcza swoją sławę wszystkim niesamowicie zabawnym misjom, w które jest wyposażona.

Trzecia droga, misja, w której Franklin postanawia nie dźgać żadnego ze swoich przyjaciół i doprowadzić do perfekcyjnego punktu kulminacyjnego w antyklimatycznej sytuacji, jest prawdopodobnie jedną z najbardziej pamiętnych misji w GTA 5.

Wcześniej gracz, grając jako Franklin, napotkał dwóch swoich najbardziej żądnych krwi wrogów, Steve’a Hainesa, skorumpowanego agenta FBI i Devina Westona, chciwego miliardera.

Steve Haines prosi gracza o zabicie Trevora. Z drugiej strony Devin Weston chce zobaczyć śmierć Michaela i powierza pracę Franklinowi.

Gracze są zatem zobowiązani do dokonania trudnego wyboru. Zabicie Trevora oznaczałoby pozbycie się najbardziej zabawnej postaci w GTA 5, nie wspominając o tym, że Franklin, jeden z najdroższych przyjaciół Trevora, wbił mu nóż w plecy. Ale oszczędzenie Trevora oznaczałoby zabicie Michaela, postaci, która od samego początku posiada zdolność uchwycenia serca gracza.

Tak więc najlepszym sposobem na to jest wybranie Trzeciej drogi, zwanej Deathwish, i połączenie sił przeciwko złym ludziom zamiast zabijania jednego z najlepszych bohaterów GTA 5.

Pod koniec tej misji nie tylko każdy protagonista GTA 5 przetrwa i wyruszy w nową podróż, ale gracz może wreszcie rozkoszować się satysfakcją z zabijania tych, którzy zamienili życie graczy w piekło.


Uwaga: artykuł odzwierciedla poglądy pisarza.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=EF305509D3194940A7114F14E8448E40&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fwhat-fun-mission-gta-5&c=2316205640621309200&mkt=fr-fr