Jak zostać największym milionerem bez firmy w GTA Online


Rockstar jest dziś jedynym studiem gier wideo, które było w stanie przedłużyć żywotność trybu online przez prawie dekadę, stając się bestsellerem maszyna do robienia pieniędzy, która nigdy nie przestaje wchodzić Każdego dnia, co godzinę. i tak właśnie się dzieje gta online I miliony graczy, którzy wciąż szukają chwały w Los Santos.

dolar spadł z nieba

tryb online z GTA V Stała się jedną z najpopularniejszych gier wieloosobowych w historii, a z każdą nową aktualizacją dodaje coraz więcej szalonych rzeczy. Od firm przestępczych po nowe budynki i działania, Przejeżdża Batmobil lub słynny Delorean powrót do przyszłościJednak jeśli chcesz kupić niektóre z tych dodatków, będziesz potrzebować sporo pieniędzy, ponieważ te firmy lub pojazdy nie są do końca tanie.

Dlatego wymyśliliśmy dla Ciebie kilka sposobów na szybkie zarobienie pieniędzy w GTA Online i poinformujemy Cię o tym, zanim zaczniesz. Rozłożymy najbardziej podstawową metodę ze wszystkich, czyli plądrowanie i zabijanie poruszających się NPC. Chociaż tak, ostrzegaliśmy już, że ścieżka, którą wyjaśnimy, jest ścieżką małej mrówki, krok po kroku, więc nie należy wykluczać innych tras ekspresowych.

obsługiwać grę zgodnie z prawem

Bardzo prostym sposobem na zdobycie pieniędzy bez żadnej firmy lub zakładu jest ukończenie Misje Lestera, w tym słynny już napad na bank, Wreszcie, wykonując pierwszą misję, będziesz mógł odblokować ostateczny cios. Podejmij więc tę aktywność razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, a otrzymasz nagrodę, która zwykle nie jest mniejsza niż sześć punktów.

Innym sposobem, w jaki każdy może uzyskać dostęp do dużych pieniędzy, jest tryb wyścigowy. gta onlinePo ich ukończeniu otrzymasz pieniądze, a jeśli dodasz do tego to, co mogą ci dać zakłady, zebraną kwotę można pomnożyć wykładniczo.

inny sposób na zdobycie Fundusze Odbywa się to poprzez pójście do kasyna i obstawianie różnych gier, które tam znajdziemy, takich jak blackjack czy wyścigi konne. Wadą tej opcji jest to, że tak jak możesz odejść z ponad sześcioma milionami na koncie bankowym, możesz to zrobić ze sporym długiem i zagrozić praktycznie wszystkim gangom w mieście. może (tj.) Oczywiście, patrząc na pozytywne strony, można również grać w ruletkę, która jest darmowa i Gwarantujemy, że otrzymasz nową nagrodę co 24 godzinyZ samochodu, jeśli masz dużo szczęścia, oczywiście pieniądze i więcej pieniędzy.

Istnieje ostateczna opcja wykonania rozkazów Symeona. Ta postać będzie od czasu do czasu pisać do ciebie listy z prośbą o znalezienie dla niego serii samochodów. których Twoi klienci nie zapłacili. Jeśli je odzyskasz i dasz, odpłaci ci się w najlepszy możliwy sposób gotówkaOczywiście ostrzegamy, że te misje są bardzo trudne do wykonania, chyba że znasz na pamięć każdy model we wszechświecie. gta online,Źródło : https://nationworldnews.com/how-to-become-the-biggest-millionaire-without-a-business-in-gta-online/