Jak zmieniać postacie w GTA 5 Online


W Grand Theft Auto Online każdy gracz ma możliwość stworzenia dwóch odrębnych postaci i używania ich na wiele różnych sposobów w trakcie gry. Oczywiście gracz może dowolnie przełączać się między nimi w dowolnym momencie. Z drugiej strony zmiana postaci w wersji online gry nie jest tak łatwa, jak podczas gry w trybie dla jednego gracza. W ten sposób przełączasz się między dwoma osobnymi postaciami podczas gry w Grand Theft Auto 5 Online. Więc zacznijmy:

Przeczytaj także: Jak włączyć wspomaganie celowania w GTA 5

Jak zmieniać postacie w GTA 5 Online

1. Aby uzyskać dostęp do części gry online, musisz najpierw wyświetlić menu pauzy, a następnie wybrać opcję „Online” kartę, gdy zostanie wyświetlona. Pozwoli ci to używać dowolnej z dwóch postaci w grze, mając jednocześnie dostęp do komponentu online gry.

2. Przejdź do sekcji menu zatytułowanej „Zamiana postaci”.

Jak zmieniać postacie w GTA 5 Online

3. Zanim zakończysz tę rozmowę, upewnij się, że masz taki zamiar.

Jak zmieniać postacie w GTA 5 Online

4. Możesz zmienić znaki przez za pomocą klawiszy kierunkowych aby wybrać znak, którego chcesz użyć, a następnie naciśnij Enter. Można to zrobić, kiedy jest to dla Ciebie wygodne.

Jak zmieniać postacie w GTA 5 Online

5. Potwierdzać.

Często zadawane pytania

Czy w GTA Online można mieć wiele postaci?

Jeśli założysz nowe konto, domyślnie będziesz mieć dostępne drugie miejsce na znak. Dzięki temu możesz stworzyć nową postać, kiedy tylko chcesz, bez konieczności wcześniejszego usuwania istniejącej.

Czy można mieć dziewczynę w GTA Online?

W przeciwieństwie do Grand Theft Auto IV, jedynym sposobem na zdobycie „dziewczyny” w Grand Theft Auto V jest rozmowa z jedną ze striptizerek, które można znaleźć w Vanilla Unicorn. W dzielnicy Strawberry w Los Santos odkryjesz Vanilla Unicorn tuż przy autostradzie olimpijskiej. Na Twojej miniaturowej mapie Waniliowy Jednorożec jest reprezentowany przez but na wysokim obcasie.

Co się stanie, gdy zamienisz postacie w GTA 5 Online?

Wszystko „przepada” z wyjątkiem pieniędzy na koncie bankowym. Lub, mówiąc dokładniej, zaczynasz od zera ze swoją główną postacią, zachowując wszystko, na co pracowałeś. Możesz stworzyć dwie persony, a jedyne, co je łączy, to konto bankowe.

Dlaczego nie mogę grać jako Michael w GTA 5?

Nie będziesz mógł rozmawiać z Michaelem, dopóki wszystkie te zadania nie zostaną wykonane. Dobra wiadomość jest taka, że ​​gracze GTA 5 nie będą musieli zbyt długo czekać na jego odblokowanie. Uderzającym kontrastem jest Trevor, który nie będzie dostępny, dopóki nie zostanie ukończonych kilka kolejnych zadań. Nie powinno upłynąć dużo czasu, zanim Michael będzie mógł być całkowicie kontrolowany w Grand Theft Auto 5.

Czy można porwać w GTA 5?

Wejdź do pojazdu z pasażerem i postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w tekście pomocy, aby uprowadzić cel. Jeśli ich nie przestraszysz, twoja ofiara będzie próbowała kupić sobie wolność, dając ci gotówkę lub spróbuje uciec z twojego pojazdu, wyskakując z niego (wyceluj w nią z pistoletu w pierwszej osobie).Źródło : https://irnpost.com/how-to-switch-characters-in-gta-5-online/