Jak zdobyć strój Sasquatcha w GTA V Online?


Grand Theft Auto (GTA) od Rockstar Games to nieustannie ewoluujący świat, w którym możesz cieszyć się ze znajomymi. W GTA Online może grać do 30 graczy i zawiera wszystkie ulepszenia rozgrywki, którymi możesz chcieć! Gracze mogą dołączyć do napadów, rozpocząć nową karierę kryminalną i inne wspaniałe przygody. Dostępne są również zabawne kostiumy i stroje, w tym najnowszy strój Sasquatcha. Dowiedz się poniżej, jak zdobyć strój Sasquatcha w GTA V Online.

Strój Sasquatcha w GTA V Online

Strój Sasquatcha lub Bigfoota to kostium na całe ciało, który twoja postać może nosić, aby wyglądać dokładnie tak, jak tajemnicza istota często spotykana w GTA! Według gry Rockstargracze mogli zdobyć ten kostium tylko po zalogowaniu się w Halloween, 31 października 2022 roku, a skórka byłaby nagrodzona za darmo.

sasquatch i maska ​​śmierci gta v
Sasquatch i maska ​​śmierci w GTA (przez Rockstar Games)

Maska Śmierci była również przyznawana graczom za darmo po zalogowaniu się do gry 31 października 2022 roku. Oferowano inne upiorne gadżety, takie jak Halloweenowa torba na spadochron za ukończenie misji sprzedaży oraz maska ​​blada stara mumia lub zielona maska ​​starego Franka za pomyślne dostarczenie ładunku podczas Bitwy Biznesowej.

Powiązane: Czy GTA V zostanie wydane na Androida, IOS i Nintendo Switch?

Frank maska ​​gta
Maska Franka w GTA (poprzez Rockstar Games)

Jeśli masz już strój Sasquatcha w GTA V Online, podczas noszenia go w grze możesz też zrobić zabawne usterki. Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć, jak ten gracz powoduje usterkę swojego kostiumu!

To wszystko, co musisz wiedzieć o zdobyciu stroju Sasquatcha w GTA V Online. Niestety, jeśli nie zalogujesz się podczas Halloween, nie będziesz mógł zdobyć kostiumu! Miej oko na bardziej ekskluzywne oferty od Rockstar Games, śledząc je na Twitterze lub regularnie sprawdzając ich stronę internetową. Powodzenia.

Zatrudniamy autorów poradników do gier!

Touch, Tap, Play poszukuje doświadczonych pisarzy do tworzenia przewodników dla popularnych tytułów na urządzenia mobilne i Nintendo Switch. Jeśli gry mobilne to Twoja pasja i chcesz zarabiać na tworzeniu poradników, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź nasze ogłoszenie już dziś!Źródło : https://www.touchtapplay.com/how-to-get-sasquatch-outfit-in-gta-v-online/