Jak zdobyć przedsięwzięcie biznesowe Acid Lab w GTA Online


Najnowsza aktualizacja GTA Online, Los Santos Drug Wars, została usunięta. Teraz gracze mają dostęp do nowych możliwości biznesowych, w tym Acid Lab. Odblokowanie tej opcji wymaga trochę pracy. Ten przewodnik nauczy Cię, jak zdobyć Laboratorium Kwasu w GTA 5 Online.

Jak zdobyć Acid Lab w GTA 5

Aby odblokować laboratorium kwasu w GTA 5 Online, gracze będą musieli ukończyć sześć misji kontaktowych First Dose Dax. Te misje są następujące.

  • Witamy w trupie
  • Wyznaczony kierowca
  • Śmiertelne wtargnięcie
  • Substancja niekontrolowana
  • Niech wojna nie będzie miłością
  • Poza torami

W ostatniej misji gracze muszą ukraść ciężarówkę Brickade 6×6 i ukryć ją w The Freakshop. Ta ciężarówka sama stanie się laboratorium, ale najpierw potrzebujesz trochę sprzętu. Sprzęt laboratoryjny można zdobyć, wypełniając misję w grze swobodnej i kradnąc sprzęt z magazynu. W trakcie napotkasz wrogów.

Gdy masz już ciężarówkę i sprzęt, nadszedł czas, aby ją złożyć. Porozmawiaj z Muttem i poproś go o złożenie laboratorium. Jeśli jesteś subskrybentem GTA +, jest to bezpłatne, ale jeśli nie jesteś, praca będzie kosztować 750 000 $. Mutt może również zdobyć zapasy do laboratorium, każdy zakup będzie cię kosztował 60 000 $. Gracze potrzebują co najmniej trzech uzupełnień, aby otrzymać pełny zapas produktów.

Ulepszenia laboratorium są dostępne za 250 000 USD. To ulepszenie zwiększa wartość produktu, ułatwiając odzyskanie zainwestowanych pieniędzy.

Nadszedł czas, aby przenieść swój produkt, a można to zrobić za pomocą motocykla Manchez Scout C, który można zdobyć za ukończenie misji kontaktowych First Dose Dax.

W jakim mieście znajduje się miasto Los Santos?

Los Santos, fikcyjne miasto w GTA 5, wzorowane jest na Los Angeles w Kalifornii. Czerpie inspirację z różnych obszarów Los Angeles, takich jak Compton, Beverly Hills i wielu innych.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a29a05f6f04b28b7d3c4831d6b16a4&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Fhow-to-get-the-acid-lab-business-venture-in-gta-online%2F&c=10737703368330764086&mkt=fr-fr