Jak zdobyć najtrudniejsze osiągnięcie w GTA 5?


Jedno z najtrudniejszych osiągnięć GTA 5 znane jest jako A Lot of Cheddar, gdzie gracze muszą zebrać dużo pieniędzy.

To osiągnięcie wymaga od wszystkich bohaterów GTA 5 wydania 200 000 000 dolarów. Gracze mogą zostać cofnięci przez ogromną ilość pieniędzy. Nawet jeśli w pełni ukończą grę, nie zbliżą się do niej. Oczywiście zależy to od tego, czy korzystają z giełdy.

Dużo sera Cheddar może wydawać się trudne, ale jest sposób, aby to ułatwić. Gracze GTA 5 muszą manipulować giełdą, a Lester jest tutaj kluczem do ich sukcesu.


Przewodnik GTA 5 dotyczący zdobycia najtrudniejszego osiągnięcia

Zarabianie w GTA 5 nie jest łatwe. Oczywiście może to wpłynąć na niektóre osiągnięcia. Wiele sera Cheddar to wydawanie setek milionów dolarów. To najwięcej w całej serii. Dobrą wiadomością jest to, że nie musi to być trudne. Gracze muszą tylko wiedzieć, co robią.


Podstawowe zrozumienie ekonomii GTA 5

To, co utrudnia to osiągnięcie, to wymagania. Większość właściwości GTA 5 jest absurdalnie droga. Co gorsza, oferują niewielką marżę zysku. Gracze będą mieli trudności z zarabianiem pieniędzy. Po zakończeniu misji i napadów mogą polegać tylko na misjach pobocznych.

A Lot of Cheddar zmusza wszystkich trzech bohaterów do wydania co najmniej 200 000 000 dolarów. Gracze muszą być kreatywni w swoich schematach pieniężnych. Jedyną możliwą metodą jest giełda. W przeciwnym razie osiągnięcie to pozostanie zablokowane.


Manipuluj giełdą

Lester oferuje szereg misji związanych z giełdą. Za każdym razem, gdy Franklin wyeliminuje swoje cele, różne akcje będą się wahać. Gracze muszą znać odpowiednie, aby kupować i sprzedawać. Muszą to również zrobić w krótkim czasie. To niezawodny sposób na zdobycie osiągnięcia.

Istnieje jednak prostsza metoda. Wszystko, co gracze muszą zrobić, to kupić akcje, a następnie je odsprzedać. Co ciekawe, gra nadal liczy to jako wydawanie pieniędzy. Gracze mogą powtarzać ten proces, dopóki nie będą zadowoleni z wyników.

Sporo sera Cheddar normalnie trwałoby wieczność. Na szczęście istnieją sposoby na ominięcie jego ograniczeń. Gracze GTA 5 są nadal zachęcani do zarabiania pieniędzy na akcjach, ponieważ powyższa metoda jest po prostu alternatywą.


Gracze mogą również wykorzystać usterkę nieskończonych pieniędzy

Jest to tańszy sposób na zarobienie 200 000 000 dolarów. DarkViperAU przypisał Joshowi Fusonowi za odkrycie. Podczas ustawiania punktacji Paleto jeden z alarmów musi zostać wystrzelony. Jeśli graczom brakuje amunicji, będą musieli ją kupić w Ammu-Nation. GTA 5 zawsze zapewnia graczom wystarczającą ilość pieniędzy.

Zamiast tego mogą inwestować w akcje. Następnie będą mogli kupować nieograniczoną liczbę akcji. To łatwy sposób na zarobienie zimnej, twardej gotówki. Gracze mogą później sprzedać swoje zapasy. Dzięki tej małej usterce dużo sera Cheddar staje się znacznie łatwiejsze do złamania.

Teraz, gdy gracze mają pieniądze, mogą je wydawać, jak chcą.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla osobiste poglądy autora.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=34F797F9C49D48C4AA5F6C288B6A9A84&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Fhow-get-hardest-achievement-gta-5&c=10733220197196175727&mkt=fr-fr