Jak zdobyć koszulkę Sinsimito za darmo w GTA V »FirstSportz


Cayo Perico ma nową aktualizację w GTA V, która pozwala ci ulepszyć swoją garderobę (Źródło zdjęcia: Rockstar Games)

Napady od dawna są integralną częścią Grand Theft Auto 5. „Aktualizacja napadów” była ogromnym dodatkiem do GTA Online, który obejmował napady, takie jak ucieczka z więzienia, robota Fleeca, Pacific Standard itp. Następnie Rockstar zrobił krok naprzód, wprowadzając ogromne DLC obracające się wokół jednego wielkiego napadu, jak napad na Doomsday, napad na kasyno i prawdopodobnie największy i najciekawszy napad ze wszystkich, napad na Cayo Perico, który wydali w grudniu 2020 r.

Napad był większy niż jakikolwiek inny, ponieważ uchwycił esencję gatunku otwartego świata, w którym gracze mogli albo zastosować zaplanowane podejście, albo po prostu wejść, jak chcieli. Był to również pierwszy napad, który gracze mogli wykonać samodzielnie i jedyny, w którym pojawiła się lokacja nieuwzględniona na mapie GTA online.

Czytaj więcej: Rockstar Games przedstawia ankietę, która prawdopodobnie zawiera wskazówki dotyczące nadchodzących funkcji GTA 6

Rockstar właśnie ogłosił aktualizację, w której rozdaje kubańską koszulę Sinsimito za darmo za ucieczkę z kompleksu w finale napadu na Cayo Perico. Jako dodatkowy bonus, kapelusz Stricklera można również odebrać i dodać do swojej garderoby, chociaż gracze muszą zinfiltrować wyspę, używając samolotu „Velum” jako pojazdu. Biorąc pod uwagę, jak interesujący jest napad na Cayo Perico, wszyscy gracze bez wątpienia grali w niego więcej niż raz, zachęcając w ten sposób Rockstar do dodania aktualizacji i prezentu w tym konkretnym napadzie.

Przeczytaj także: GTA Online otrzyma dużą aktualizację w grudniu, oto kilka spekulacji, co to może być

Co fani myślą o tym ogłoszeniu GTA?

Zdobądź kubańską koszulę Sinsimito, wykonując napad na Cayo Perico.  Obrazy Kredyty: gry Twitter/Rockstar
Nowe koszulki Sinsimito wyglądają naprawdę dobrze w nowej aktualizacji GTA. Kredyty: Twitter/Rockstar Games

Chociaż Rockstar wydaje te drobne aktualizacje dla swoich już istniejących napadów, wyścigów, zadań itp., społeczność nie jest z tego zadowolona. Firma zajmująca się grami nadal nie podała żadnych aktualizacji na temat DLC, które rzekomo pojawi się w grudniu, ani nie rzuciła żadnego światła na rozwój GTA 6.

Gracze i streamerzy są zmęczeni spekulacjami, co może się znaleźć w nowej grze, chociaż niektórzy uważają, że gra zostanie wydana w 10. rocznicę GTA V w 2023 roku. Ale, jak wspomniano, są to tylko spekulacje, bez prawdziwego aktualizacja od samego Rockstar Games.

Czytaj także: Haker odkrywa kod źródłowy gry GTA 5, przecieki na GithubŹródło : https://firstsportz.com/esports-news-how-to-get-sinsimito-shirt-free-gta-v/