Jak zdobyć karabinek serwisowy GTA Online?


Karabinek serwisowy GTA Online, który wygląda bardzo podobnie do klasycznego karabinu M16, w końcu trafił do gry do pobrania – choć proces zdobywania go nie jest prosty. Czas na kolejne poszukiwanie skarbów, a w tym przypadku musisz odkryć losowo pojawiające się miejsca zbrodni, a następnie zbadać je, aby znaleźć kawałki M16, dopóki nie będziesz ich wystarczająco dużo, aby złożyć tę poszukiwaną broń. Jeśli jesteś gotowy, aby dodać siłę ognia karabinu serwisowego GTA Online do swojego arsenału, oto wszystko, co wiemy o tym, jak zdobyć M16, znajdując miejsca zbrodni.

Gdy zakończysz poszukiwania karabinu serwisowego M16 w ramach aktualizacji GTA Online The Criminal Enterprises, sprawdź, jakimi innymi nowymi broniami w GTA Online musimy grać w postaci nowego karabinu precyzyjnego.

Jak odblokować karabinek serwisowy GTA Online?

(Zdjęcie: © Rockstar Games)

Teraz GTA Online Service Carbine jest oficjalnie dostępny, wiemy, że zdobycie M16 wiąże się z poszukiwaniem skarbów, aby znaleźć pięć części Service Carbine rozrzuconych po mapie w losowych miejscach zbrodni, w podobny sposób, w jaki zdobyłeś rewolwer Double-Action w GTA Online. Dzieje się tak dzięki informacjom wstępnie wydobytym z plików aktualizacji GTA przez DzikiCegła142 (otwiera się w nowej karcie).

Nie jest jeszcze jasne, czy to będzie tylko sposób na zdobycie karabinu M16, czy po prostu zaoszczędzi ci to kosztu zakupu broni bezpośrednio od Ammu-Nation w późniejszym terminie.

Lokalizacje miejsc zbrodni GTA Online dla części Service Carbine

(Źródło zdjęcia: Rockstar Games)

Istnieje w sumie 10 możliwych miejsc zbrodni GTA Online, w których można zbierać części Service Carbine, które będą pojawiać się losowo na wyspie w następujących miejscach zaznaczonych na mapie:

Źródło : https://www.gamesradar.com/gta-online-service-carbine-m16/