Kup garaż Eclipse Blvd na 50 samochodów w GTA Online

Jak kupić garaż Eclipse Blvd na 50 samochodów w GTA Online

Gracze GTA Online przez lata byli ograniczeni liczbą samochodów, które mogli przechowywać i prezentować w swoich garażach. Jednak po dziesiątkach aktualizacji Rockstar wprowadził wiele nowych właściwości, pojazdów, broni i innych funkcji, a w końcu dał graczom większy garaż, aby mogli pochwalić się swoją kolekcją. Ten nowy garaż, garaż Eclipse Blvd na 50 samochodów, to ogromny, pięciopiętrowy garaż, który znajduje się na dziewiczym Eclipse Blvd.

Ile kosztuje?

Najważniejszą informacją dla graczy jest to, że garaż Eclipse Blvd na 50 samochodów jest drogi. Aby go kupić, musisz mieć zdrowe konto bankowe z co najmniej 2 740 000 $ gotowymi do zrzucenia.

Jak kupić garaż?

Aby kupić garaż, musisz otworzyć Internet w grze na swoim smartfonie lub laptopie. Następnie, odwiedź stronę Dynasty 8 Real Estate i kliknij „Zobacz oferty nieruchomości”.

Uwaga: Upewnij się, że wybierasz normalną stronę, a nie strona Dynasty 8 Executive.

Niestandardowy garaż Eclipse Blvd będzie pierwszą nieruchomością na liście. Wybierz „Kupić” i przejdź przez stronę szczegółów. Tutaj będziesz mógł wybrać różne projekty wnętrz swojego garażu. Masz trzy możliwości: Nieskazitelny, Przemysłowy i Pobłażliwy; dostępnych jest również 12 opcji kolorów akcentujących i oświetlenia. Różne projekty kosztują dodatkowo, ale naprawdę wiele dodają, aby spersonalizować i podkreślić swoją kolekcję samochodów.

Jeśli nie możesz się zdecydować lub nie masz wystarczającej ilości wolnej gotówki, zawsze możesz zmienić i dodać nowe projekty po fakcie. Gdy będziesz gotowy do dokonania ostatecznego zakupu, wybierz „Kup nieruchomość” i patrz, jak spadają twoje fundusze.

Gdzie znajduje się garaż?

Aby odwiedzić swój nowy luksusowy garaż, znajdź go na mapie w północnej części Los Santos. Eclipse Blvd to jedna z większych głównych ulic biegnących na wschód i zachód w dzielnicy West Vinewood. Ponieważ nie ma możliwości automatycznego przeniesienia któregokolwiek z twoich samochodów z jednego garażu do drugiego, musisz ręcznie przewieźć wszystkie swoje samochody do nowego garażu, aby je tam przechowywać. Lub inną metodą, której możesz użyć, jest przejechanie tam raz, przechowywanie samochodu, a następnie wezwanie mechanika, aby dostarczył ci następny samochód. Gdy go zostawią, możesz po prostu wjechać do garażu, wyjść i powtórzyć proces.

Zapraszamy do posiadania swojego wymarzonego garażu w GTA Online!

Zalecenia redaktorów: Digital Trends.