Jak zarabiać w GTA 5 Online? Bogać się szybciej


Szybsze zarabianie pieniędzy w GTA Online ma kluczowe znaczenie dla eskalacji przestępczego imperium na nowe wyżyny każdego dnia. Nic nie jest za darmo w niezwykle popularnym trybie wieloosobowym online w stolicy przestępczości. Oto jak szybciej zarabiać pieniądze w GTA 5 Online i stać się bogatym.

Prawie wszystko w GTA Online wymaga wydawania dolarów GTA. Od kupowania drogich nieruchomości po luksusowe superjachty i w pełni zaopatrzone podziemne bunkry, za wszystko będziesz musiał zapłacić ogromne sumy.

Co więcej, musisz także mieć broń, amunicję i pojazdy gotowe do przestraszenia wrogów i przemierzania miasta. Musisz dużo spekulować, zanim zaczniesz gromadzić rzeczy w swoim imperium. Dlatego musisz wiedzieć, jak szybko zarobić.

10 najlepszych sposobów na zarabianie pieniędzy w GTA 5 Online

W GTA 5 Online można zarabiać na kilka sposobów. Najprostszym sposobem jest kupienie karty Shark GTA Online za prawdziwe pieniądze i użycie jej do zasilenia konta bankowego w grze dużą ilością dolarów GTA. Jednak nie wszyscy preferują tę metodę.

Oprócz tego istnieje wiele sposobów, które pomogą Ci szybko zarobić pieniądze w grze, aby szybciej wspinać się po drabinach swojego przestępczego imperium. Niektórzy z nich płacą ogromne sumy, podczas gdy inni płacą tylko skromną kwotę. Ale w oceanie wszystko się liczy.

Dodatkowo, jeśli jesteś graczem ze świeżą postacią, możesz wypróbować narzędzie do tworzenia kariery w GTA Online. To da ci kilka milionów dolarów, aby dać przewagę. Będąc w Los Santos, możesz wypróbować metody zarabiania pieniędzy w GTA 5 Online.

1. Import i eksport

„Importuj i eksportuj” to nowo dodana metoda zarabiania pieniędzy w GTA Online. Jest to jednak dość trudne zadanie, które wymaga zarówno mózgu, jak i umiejętności. Misje te mają najwyższy koszt początkowy, ale także płacą ogromne sumy pieniędzy.

Możesz kupić niektóre wysokiej klasy pojazdy w terminalu CEO, wyśledzić je i dostarczyć do magazynu. Jednak NPC i inni gracze mogą zburzyć Twój pojazd do dostarczenia podczas próby dostawy.

Wszelkie uszkodzenia samochodu zostaną potrącone z Twojej końcowej płatności, a jeśli pojazd zostanie całkowicie zniszczony, stracisz swoją inwestycję. Dlatego ważne jest, aby mądrze wykonywać te misje, gdy serwery są stosunkowo puste. Możesz również poprosić o pomoc znajomych w celu ochrony.

2. Napady

W GTA Online dostępne są napady na wszystkich poziomach i wzbogacenie się. Musisz jednak kupić wysokiej klasy mieszkanie za co najmniej 200 000 $, aby samemu zorganizować napad. To trochę trudna i długa droga do zarabiania pieniędzy, ale jest bardzo satysfakcjonująca.

Ostateczne wypłaty za napady to jedne z największych zarobków w grze. Oto niektóre z najlepiej płatnych napadów w GTA Online:

  • Praca Fleeca: 143,750 $
  • Ucieczka z więzienia: 500 000 $
  • Nalot na Humane Labs: 675 000 $
  • Finansowanie serii A: 505 000 USD
  • Standardowa praca na Pacyfiku: 1,25 mln USD
  • Doomsday: 812 500 USD (Akt 1), 1 187 500 USD (Akt 2), 1,5 mln USD (Akt 3)
  • Diamond Casino: 3,61 mln USD (diamenty), 2,84 mln USD (złoto), 2,58 mln USD (grafika), 2,32 mln USD (gotówka)
  • Cayo Perico: 4,57 mln USD

Możesz je wszystkie ukończyć i stać się szalenie bogatym. Jednak konieczne jest, aby twoi wykwalifikowani przyjaciele wspierali cię.

3. Praca VIP

Praca VIP to kolejny świetny sposób na zarabianie pieniędzy w GTA Online podczas zabawy ze znajomymi. Potencjalna wypłata tej metody waha się od 100 tys. do 150 tys. USD na godzinę.

Musisz założyć organizację jako VIP lub CEO z menu interakcji i wybrać „Praca VIP”. Następnie musisz wybrać jedną z wielu misji swobodnej wędrowania do wykonania.

Będą świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych dolarów między eksportami pojazdów. Chociaż nie zapłacą dużo pieniędzy, będziesz cieszyć się grą ze swoimi kumplami.

4. Przemyt

Przemyt odnosi się do handlu nielegalnymi towarami. DLC „Dalsze przygody w finansach i przestępstwach” wprowadziło tę niesamowitą metodę zarabiania pieniędzy poprzez kupowanie i sprzedawanie pewnych zabronionych towarów i transportowanie ich gdzieś.

Musisz jednak mieć na swoim koncie bankowym co najmniej 1,5 miliona dolarów, aby założyć firmę. Tak więc ta metoda jest przeznaczona dla graczy, którzy już zarobili przyzwoitą ilość pieniędzy oraz posiadają samochody i inne rzeczy.

Po pierwsze, musisz kupić biuro korporacyjne i założyć własną firmę. Stamtąd musisz zatrudniać pracowników i wybierać różne rodzaje towarów za pośrednictwem terminala CEO. Następnie możesz je ukraść i przechowywać w swoim magazynie.

Po zapełnieniu magazynu możesz sprzedać wszystko na raz za ogromne sumy dolarów GTA. Tego typu misje są łatwiejsze do wykonania na stosunkowo pustych serwerach.

5. Praca jako ochroniarz

Możesz również zostać zatrudniony jako ochroniarz przez aktywnego VIPa. Na dłuższą metę będzie to bardzo opłacalna metoda, ale musisz mieć naprawdę szczęście. Możesz zarobić około 5 000 $ co minutę, oprócz wypłat, które otrzymujesz za pracę i pracę VIP.

Na początku może wydawać się to niewiele, ale kiedy pieniądze się zwiększą, przenoś je do banku i pozwól, aby rosły wykładniczo.

6. Gracze kubków

Po osiągnięciu 50. poziomu w GTA Online odblokowujesz możliwość wynajęcia złodzieja, który będzie rabował graczy. W tym celu wystarczy zadzwonić do Lamara przez telefon. Następnie złodziej podbiegnie do gracza z nożem, przewróci go i ukradnie ilość gotówki, jaką ma w tym czasie w portfelu.

Korzystając z tej metody, możesz zdobyć niesamowicie wysokie nagrody, ponieważ wielu graczy ma zwyczaj trzymania gotówki w ręku zamiast swoich banków. Może to być zatem użyteczna, ale niezbyt niezawodna metoda wzbogacania się.

Należy również pamiętać o trzymaniu pieniędzy w banku, a nie w kasie. Albo plan, w którym próbujesz się wzbogacić, doprowadziłby do utraty pieniędzy.

7. Obrabuj sklepy wielobranżowe

Okradanie sklepów wielobranżowych to kolejny świetny sposób na zarabianie pieniędzy w GTA Online. Jest to jednak niebezpieczny plan. Upewnij się, że masz odpowiednią grupę przyjaciół do pomocy i doskonałe pojazdy, aby uciec z miejsca zbrodni.

Helikopter jest najlepszym pojazdem do obrabowania jak największej liczby sklepów spożywczych i to w jak najkrótszym czasie. Możesz go używać do rabowania sklepów w pojedynkę lub ze znajomymi. Jednak, aby uzyskać odpowiedni siekacz, będziesz potrzebować sporej kwoty pieniędzy.

8. Praca

Zatrudnienie w GTA Online Jobs to najbardziej konsekwentny i zabawny sposób zarabiania pieniędzy w trybie dla wielu graczy online. Praca może potencjalnie sprawić, że zarobisz duże kwoty bez nudy, zwłaszcza gdy serwery nie są przepełnione.

Oferty pracy można znaleźć na całej mapie. Jednak najłatwiejszą metodą rozpoczęcia jest menu „Szybka praca”. Nie wymagają nawet opłaty na start. Po wykonaniu zadania pozostań w lobby, aby znaleźć grupę do wspólnego grindu.

W ten sposób możesz również znaleźć idealnych partnerów, którzy chcą wspólnie pracować. W końcu mogą stać się twoimi partnerami w zbrodniach za rabunek, strzelanie z broni i inne działania.

9. Sprzedawaj samochody

Sprzedaż samochodów to kolejny łatwy i przyjemny sposób na szybkie zarobienie pieniędzy w GTA Online. Możesz kraść samochody i sprzedawać je w sklepach z modami za około 10% ceny detalicznej. Najwięcej możesz uzyskać z tej metody, sprzedając Baller & Felon za 9 do 9,5 tys. USD w sklepie z modami.

Istnieje jednak ograniczenie tej metody. Możesz sprzedawać samochód tylko co 48 minut. Chociaż w okresie schładzania jest wiele zadań do ukończenia. Możesz nawet spojrzeć na idealny samochód do kradzieży i sprzedaży, a także podczas swobodnego roamingu.

10. Weź udział w wyścigach premium

Wyścigi premium mogą również przynieść dużo dolarów GTA, jeśli jesteś wykwalifikowanym kierowcą GTA Online. Rockstar Games dodało ten fajny tryb o nazwie „Wyścigi premium” wraz z DLC Cunning Stunts. Te wyścigi są dostępne przez ograniczony czas i wymagają wpisowego w wysokości 20 000 USD.

Wszyscy uczestniczący gracze otrzymują również trzykrotną nagrodę RP, ale tylko zwycięzca otrzymuje ogromną nagrodę pieniężną. Chociaż tą metodą nie zarobisz milionów, możesz szybko zarobić ponad 100 tys.

To najlepsze sposoby na szybkie wzbogacenie się w GTA 5 Online. Możesz stale korzystać z tych sposobów, aby zbić szaloną fortunę w trybie dla wielu graczy online i zaskoczyć innych na serwerach.

W tej grze posiadanie odpowiednich przyjaciół po swojej stronie jest bezcenne. Mogą ci pomóc w kilku misjach i metodach i razem możecie się wzbogacić. Jeśli jeszcze ich nie masz, zacznij szukać ich na serwerach i miej plan zarabiania mnóstwa dolarów.

Istnieje kilka innych metod, takich jak dozbrojenie, kluby motocyklowe, próby czasowe, kluby nocne itp. Wymagają one jednak ekstremalnych ilości grindu i odpowiedniego zestawu partnerów.

Zarabianie w GTA Online wymaga umiejętności i odpowiedniego nastawienia, tak jak w prawdziwym życiu. Jaka jest twoja preferowana metoda zarabiania dolców w grze? Zapraszam do podzielenia się pomysłami i wskazówkami w komentarzach.Źródło : https://www.thetealmango.com/gaming/how-to-make-money-in-gta-5-online/