Jak uzyskać maksymalny możliwy udział za każdy napad w GTA 5


Napady to najszybszy sposób na zarobienie dużych pieniędzy w GTA 5. Są to złożone misje, które wymagają starannego planowania i przygotowania. Będziesz miał okazję zrobić pięć napadów w głównym wątku fabularnym GTA 5, aw tym przewodniku omówimy każdy z nich i jak wyciągnąć z nich jak najwięcej pieniędzy.

Jak wyciągnąć najwięcej pieniędzy ze wszystkich napadów w GTA 5

Omówimy wszystkie pięć napadów chronologicznie, tak jak to się dzieje w głównej fabule. Możesz zyskać dużo pieniędzy, jeśli zrobisz wszystko dobrze i wiele okazji do ich późniejszego wydania. Po pomyślnym zakończeniu napadu będziesz mógł odtworzyć go tak, jak chcesz, więc nie martw się, jeśli popełniłeś błąd. Zawsze jest jeszcze jedna szansa.

Napad 1: Praca w sklepie jubilerskim

Do tego napadu potrzebujemy następujących osób:

 • Kierowca: Karim Denz
 • Bandyta: Packie McCreary
 • Haker: Rickie Lukens
 • Zbliżać się: B

Packie jest wybranym rewolwerowcem do tej misji, ponieważ wykonuje tę samą pracę za najmniejsze pieniądze. Aby odblokować Packiego, musisz wykonać jego zadanie w losowym wydarzeniu, w którym on zwraca uwagę na uciekającego kierowcę w swoim własnym losowym wydarzeniu. Rickie Lukens jest odpowiednią opcją dla hakera w tym napadzie, ponieważ opóźni alarmy najdłużej, dając ci wystarczająco dużo czasu na zebranie całej biżuterii ze sklepu.

To najbardziej optymalna gra, jaką możesz zrobić. Inne opcje mogą nawet oferować nieco więcej pieniędzy, ale wprowadzają komplikacje i ostatecznie nie są warte dodatkowych kłopotów. Niektórzy nawet zabiją członków załogi, więc nie będziesz mógł ich użyć do przyszłych napadów. To konkretne wydarzenie zostanie uruchomione, jeśli wybierzesz Norma jako rewolwerowca. Podczas ucieczki rozbije się, zostawiając cię z pieniędzmi, ale nie będziesz mógł go używać przez resztę napadów.

Związane z: Wszystkie maski Halloween w GTA V Halloween Cukierek albo psikus

Oczekiwany zysk powinien wynosić:

 • Franklina: 293 539 $
 • Michael: 1 223 073 USD

Napad 2: Napad na Merryweather

Nie ma optymalnego sposobu zakończenia tego napadu, ponieważ jest on ustawiony na niepowodzenie ze względów narracyjnych. Bez względu na to, co zrobisz, nie możesz ukończyć go pomyślnie, więc usiądź wygodnie i obserwuj, jak wszystko idzie nie tak.

Napad 3: Wynik Paleto

W przypadku tego napadu najlepszymi opcjami Gunmana są Packie lub Chef. To będzie ekscytujący napad, ponieważ twoja załoga ma broń łańcuchową i pełną zbroję, a ty zmierzysz się z policją i armią. Nie daj się strzelić w plecy, ponieważ każde trafienie, które trafi, spowoduje utratę pieniędzy. Zaczniesz z 8 016 020 $ i poniesiesz nieuniknioną stratę w wysokości 20 000 $. Wszystko sprowadza się do tego, jak dobrze grasz i czy uda ci się nie zostać postrzelonym w worki z pieniędzmi. Łączna kwota powinna wynieść jeszcze ponad 8 mln. Oczekiwany wynik powinien wynosić:

 • Franklina: od 425 000 do 464 000 USD
 • Trevora: od 425 000 do 464 000 USD
 • Michael: od 425 000 do 464 000 USD

Napad 4: Nalot na biuro

Weź tych gości do ekipy napadu:

 • Kierowca: Taliana Martinez
 • Bandyta: Norm Richards
 • haker: Rickiem Lukensem
 • Zbliżać się: B

Związane z: Jak zdobyć Übermacht Rhinehart w GTA V

Upewnij się, że masz odblokowaną Talianę Martinez, zanim wykonasz ten napad i następny. Jest najtańszym kierowcą ucieczki i dobrze sobie radzi. Aby odblokować ją jako kierowcę, musisz ukończyć jej losowe wydarzenie o nazwie Crash Rescue. Zabierz ją do szpitala, zanim umrze, a od tego momentu będziesz mieć ją jako potencjalnego kierowcę.

W tym napadzie będziesz przeprowadzać nalot na budynek federalny. Aby ukończyć misję, będziesz musiał zhakować serwer rządowy. Rickie Lukens wykona dobrą robotę w tej części. Z lepszym hakerem ukończysz minigrę hakerską szybciej, ale nie wpłynie to na ostateczną wysokość zysku. Końcowy wynik powinien wynieść około 240 000 $ dla Franklina. Michael nie zarobi nic w tym napadzie ze względów fabularnych.

Napad 5: Wielki wynik

Każdy wątek fabularny Heist prowadził do tego. Weź następującą załogę do tego napadu:

 • Bandyta 1: Najtańsza opcja
 • Bandyta 2: Najtańsza opcja
 • Pilot helikoptera: Taliana Martinez
 • Maszynista: Karim Denz
 • Zbliżać się: B

Możesz zarobić ponad 41 milionów dolarów na postać, wykonując ten napad. Niech Karim poprowadzi pociąg. Jeśli pozwolisz mu pilotować helikopter, rozbije się. Pilotowanie Taliany będzie odpowiednie dla tego napadu i nie spowoduje żadnych problemów. Powinieneś wybrać najtańsze opcje dostępne dla Gunmenów, ponieważ nie będą w stanie niczego zepsuć. Ostateczna suma pieniędzy, którą otrzymasz z tego napadu, będzie zależała od tego, jak dobrze wszystko się potoczy, więc nie bój się powtórzyć napadu, jeśli jakaś jego część pójdzie nie tak.

Szukasz więcej poradników GTA V? Zapewniamy Ci ochronę, sprawdź Jak używać spadochronu w GTA 5 i Jak znaleźć wszystkie Jack O’ Lanterns w wydarzeniu Halloween GTA V tutaj w Pro Game Guides!Źródło : https://progameguides.com/gta/how-to-get-the-maximum-possible-share-for-each-heist-in-gta-5/