Jak ukończyć wyznaczonego kierowcę w GTA Online


Szybkie linki

  • Przygotowanie Do Misji
  • Pierwsza dawka 2 — opis przejścia wyznaczonego kierowcy

Po ukończeniu pierwszej misji dla Daxa i jego załogi, Welcome to the Troupe, w Grand Theft Auto Online, możesz wtedy przyjąć następną misję w Freakshop, bazie założonej przez handlarzy narkotyków. Ta druga misja jest po prostu kolejną z sześciu, które rozpoczynają wątek fabularny Los Santos Drug Wars.


POWIĄZANE: Przewodnik po serwerach GTA Online RP

Nazywa się First Dose 2 – Wyznaczony kierowca. Chociaż dostęp do niego jest prosty, nadal możesz potrzebować pomocy w podbiciu misji. W przeciwieństwie do pierwszej misji, nie musisz jeździć po całej mapie, ale wciąż masz dość intensywne starcia bojowe. Ponieważ wrogowie są dość trudni w GTA Online, ten przewodnik może pomóc ci przejść przez to przy minimalnym odrzuceniu.

WIDEO DNIA GRACZÓW

Przygotowanie Do Misji

Istnieje ogólna lista kontrolna, z którą należy się zapoznać przed przystąpieniem do jakiejkolwiek wymagającej walki misji w GTA Online:

  • Udaj się do Ammu-Nation i kup ciężki pancerz (Najcięższa zbroja jest dostępna na poziomie 50)
  • Uzupełnij zapasy amunicji (co można zrobić w Ammu-Nation lub w wyskakującym menu w grze)
  • Kupuj lecznicze przekąski ze sklepu spozywczego
  • Pamiętaj, aby mieć materiały wybuchowe w ekwipunku (granaty lub granatnik)
  • Posiadaj karabin szturmowy i strzelbępod koniec misji dochodzi do strzelania z bliska

Po wykonaniu tej czynności jesteś więcej niż gotowy do rozpoczęcia misji

Pierwsza dawka 2 — opis przejścia wyznaczonego kierowcy

Port docelowy GTA V

Dax dzwoni do ciebie z Freakshop i kieruje do Portu Los Santos, gdzie ukradniesz taksówkę ciężarówki i podłączysz ją do czegoś, co nazywa się „Party Supplies” W porcie jest kilka ciężarówek, więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem jednej.

Grand Theft Auto Online Kabina ciężarówki w porcie

Najłatwiejszym sposobem zaczepienia ciężarówki do ładunku jest wyrównaj tył samochodu z przodem ładunku i cofnij się do niego. Podłączy się automatycznie. Po opuszczeniu portu przebijasz się przez linię wrogich samochodów.

odłączanie zaopatrzenia drużyny od ciężarówki GTA Online

Ładunek zapali się i będziesz zmuszony go odczepić. Chociaż wygląda to na niepowodzenie misji, tak właśnie powinno się stać. Dzwoni Dax i jest wściekły, a potem każe ci iść do ich klubu w celu zemsty.

Klub

Kryjąc się za zgubionym klubem mc poza terenem posesji

Do nieruchomości prowadzi tylko jedno bezpośrednie wejście. Zaparkuj samochód poza zasięgiem wzroku, a następnie schowaj się za betonową ścianą przy wejściu. Powinieneś być w stanie zdjąć stąd większość wrogich motocyklistów.

Przejdź na drugą stronę ściany, aby uzyskać lepszy kąt na te, których nie możesz z jednej strony.

Strzelanina w GTA Online w klubie Lost MC

W pobliżu wrogów zaparkowanych jest kilka samochodów, więc wysadź je granatami lub granatnikiem.

Po usunięciu większości z nich, idź dalej idąc za budynkiem w lewo. To jest budynek, w którym czeka twój cel. Po drugiej stronie budynku znajdują się drzwi do środka.

Wejście do Lost MC Clubhouse GTA Online

Zanim wejdziesz do środka, zaopatrz się w strzelbę. Niestety, strzelanie z bliskiej odległości może wydawać się nieprecyzyjne w GTA Online, więc musisz być ostrożny i upewnić się, że masz pełne zdrowie i zbroję.

Tylko jeden wróg może cię szybko zabić, jeśli będziesz nieostrożny. Przy barze stoi przeciwnik, którego musisz szybko załatwić, gdy tylko wejdziesz do pomieszczenia.

GTA Online planuje pierwszą dawkę celu misji 2

Twoim celem jest sfotografowanie niektórych planów. Znajdują się w pokoju z czerwonymi drzwiami po prawej stronie w korytarzu obok baru.

Wejdź tutaj i spójrz na ścianę. Gra powie ci, kiedy znalazłeś plany, więc wystarczy je sfotografować i wysłać do Daxa.

Kradzież zagubionego MC's Weed GTA Online

Po wykonaniu tej czynności Dax każe ci znaleźć torbę i ukraść wszystkie narkotyki leżące na stole. Torba jest zaznaczona na mapie wewnątrz klubu. Podnieś go i skieruj się do stołurównież zaznaczone na mapie.

Gra prosi o dotknięcie przycisku, aby umieścić wszystkie narkotyki w torbie. Wrogowie nie powinni ci tu przeszkadzać, ale miej oko na mapę na wypadek, gdyby jakieś czerwone kropki zaczęły się zbliżać.

Wyjście z Klubu

Parking kasyna gta online

Twoim ostatecznym celem jest opuszczenie obszaru i powrót do Freakshop (gdzie rozpoczęła się misja), ale przybyło więcej wrogów, aby ci to trochę utrudnić. Kilka samochodów parkuje tuż przed wejściem.

Gdy zaparkują i zaczną wychodzić wrogowie, użyj wszelkich materiałów wybuchowych, aby je wysadzić. To powinno szybko zabić większość z nich.

Jeśli na parkingu przed klubem motocyklowym jest jeszcze jakiś samochód, nadal możesz jednym z nich uciec. W przeciwnym razie, za murem po stronie klubu, w którym właśnie byłeś, znajduje się parking. Niektóre motocykle będą cię ścigać w drodze powrotnej do Freakshop, ale nie wyrządzą wystarczających szkód, aby zagrozić misji.

DALEJ: GTA Online: Jak rozpocząć misje kontraktowe dla FranklinaŹródło : https://www.thegamer.com/grand-theft-auto-gta-online-first-dose-designated-driver-walkthrough/