Jak ukończyć pierwszą dawkę, część 5 w GTA Online


Szybkie linki

  • Przed rozpoczęciem misji
  • Pierwsza dawka 5 – Spraw, by wojna nie była miłością Opis przejścia

Po wykonaniu pierwszych czterech misji łuku pierwszej dawki Grand Theft Auto Online, powinieneś już wiedzieć, co oferuje kilka ostatnich misji. Jednak gra nie odpuszcza tak łatwo. Dwie ostatnie misje trochę zmieniają sytuację.


POWIĄZANE: Grand Theft Auto Online: First Dose 4 – Opis przejścia niekontrolowanej substancji

First Dose 5 – Make War Not Love podobnie wysyła cię do oddzielnych części mapy, aby wysadzić wszystko w powietrze, ale wyzwanie walki nieznacznie wzrasta. Jeśli masz problemy z ukończeniem tej misji, skorzystaj z tej instrukcji, aby uzyskać porady, co zabrać ze sobą w podróż i jak najlepiej wypełnić jej cele.


Przed rozpoczęciem misji

Sprzęt, który powinieneś zabrać, jest bardzo podobny do pierwszych trzech misji First Dose, ale z niewielką zmianą wynikającą z pewnego potencjału walki na duże odległości podczas finału:

WIDEO DNIA GRACZÓW
  • Rodzaje broni, które powinieneś zabrać, to karabin szturmowy, karabin snajperski, granaty, wyrzutnia samonaprowadzająca lub gra RPGi granatnik
  • Kup jak najwięcej zbroi od Ammu-Nation
  • Kup lecznicze przekąski w sklepie spożywczym

Poziom co najmniej 50 powinien zapewnić wystarczająco dużo miejsca w ekwipunku pancerza, aby przejść tę misję. Używanie zbroi i przedmiotów leczniczych podczas rozgrywki odbywa się za pomocą wyskakującego menu. Nie zatrzymuje gry, więc upewnij się, że jesteś za osłoną podczas uzyskiwania do niej dostępu.

Po tym przygotowaniu powinieneś być gotowy do rozpoczęcia misji

Pierwsza dawka 5 – Spraw, by wojna nie była miłością Opis przejścia

Grand Theft Auto Online przybywa do obozu hipisów

Po aktywowaniu misji z Freakshop Dax zadzwoni do ciebie i poskarży się, że hipisi przerywają jego plany biznesowe. Następnie musisz jechać na północ do obozu hipisów. Po drodze bardziej narzeka na to, jak hippisi się wyprzedali.

Gdy znajdziesz się w obozie hipisów, czeka na ciebie Dax i część jego ekipy. Twoim celem jest tutaj zniszczenie sprzętu laboratoryjnego w namiotach na obrzeżach obozu. Ogólnie, najlepiej podążać za sojusznikami, aby mieć wsparcie blisko siebie. Sprzęt laboratoryjny można wysadzić w powietrze na jeden z trzech sposobów:

  • Rzuć granatem lub użyj granatnika, aby ostrzelać wnętrze namiotu z dużej odległości
  • Wejdź do namiotów i strzel w wybuchowe beczki obok sprzętu
  • Strzelaj do sprzętu bezpośrednio amunicją konwencjonalną

Grand Theft Auto Online niszczenie sprzętu laboratoryjnego

Jest tu sporo wrogów, więc wykorzystaj zniszczalne otoczenie, takie jak pojazdy i kanistry z benzyną, aby wyeliminować wielu strażników jednocześnie.

Po wykonaniu tej czynności Dax poprosi cię o ustalenie, gdzie znajdują się samochody dostawcze hipisów. Wskocz do jednej z ich furgonetek w obozie aby automatycznie go zhakować i dowiedzieć się, gdzie znajdują się furgonetki, prowadząc do dalszej części misji.

Zniszczenie trzech samochodów dostawczych

Niszczenie furgonetek dostawczych GTA Online

Kolejna część misji polega na zniszczeniu trzech samochodów dostawczych. Dwa z nich stoją, jeden jest na drodze. Chociaż nie ma limitu czasu na jedną jazdę, zalecamy najpierw wybrać się na tę, która się porusza. Pozostałymi dwoma możesz zająć się w dowolnej kolejności.

Tutaj powinieneś użyć granatnika. Podjedź do każdego z nich, wysiądź i strzel w furgonetkę. Gdy wybuchnie, opuść okolicę. Obaj są silnie strzeżeni, ale im szybciej wyciągniesz furgonetkę, tym mniej czasu będziesz tam miał.

Bomby samoprzylepne działają również do wysadzenia trzech samochodów dostawczych. Jeśli twój cel jest wystarczająco dobry, możesz wysadzić wszystkie trzy pojazdy, nie opuszczając nawet własnego.

W trakcie wycieczek co jakiś czas będziesz atakowany przez hipisów w samochodach. Są one dość nieistotne, o ile jedziesz szybko.

Ostatnie samochody dostawcze

Altruist Camp gta online pierwsza dawka 5

Dax dzwoni i kieruje cię do obozu altruistów w górach, gdzie miała miejsce ostatnia dostawa.

Zaparkuj przed bramą; nie przejeżdżaj przez nie Łatwiej będzie opuścić teren pod koniec misji, jeśli czeka tu twój samochód.

Przebywają tu w sumie trzy niebieskie furgonetki i wszystkie zaznaczone są na mapie na czerwono. Obóz jest silnie strzeżony i dość pionowy. Tutaj karabin snajperski może się przydać do zabijania ludzi z dużej odległości. Nie spiesz się przez środek obozu. W zamian, powoli pchnij do przodu i przejdź przez bok, używając domów jako osłony.

Opuszczenie Obozu

altruist valkyrie gta online pierwsza dawka 5 misji

Gdy zniszczysz trzy furgonetki, Altruiści wyślą wiadomość zaatakować helikopter za tobą. Najprostszym sposobem na zniszczenie tego pojazdu jest RPG lub rakieta samonaprowadzająca. Jeśli nie masz jednego z nich, spadnie on przy konwencjonalnej sile ognia.

Po zniszczeniu go twoim ostatnim celem jest po prostu opuszczenie obozu. Jeśli zabiłeś już większość Altruistów, nie powinno być problemu z wyjściem przez bramę, z której przybyłeś.

DALEJ: GTA Online: Jak rozpocząć misje kontraktowe dla FranklinaŹródło : https://www.thegamer.com/grand-theft-auto-online-first-dose-5-make-war-not-love-walkthrough/