Jak rzucać i chwytać śnieżkę w „GTA 5 Online” na PC, Xbox Series X i PS5


GTA (GTA) Vs Świąteczna aktualizacja pozwala graczom zbierać śnieżki, a następnie rzucać nimi w siebie dla zabawy lub ewentualnie z zamiarem zabicia.

Gry takie jak Fortnite oraz Pokemon GO jestem w świątecznym nastroju od ponad tygodnia, a Przejście dla zwierząt: Nowe Horyzonty szykuje się do obchodów Dnia Zabawek przez cały grudzień.

W stosunku, GTA V jest stosunkowo późno na imprezę, ponieważ gra czekała do 23 grudnia, aby opublikować własną aktualizację „Świąteczna niespodzianka”. Zamieniając miasto Los Santos w zimową krainę czarów, w tym patchu główne zabytki przechodzą świąteczną metamorfozę, tematyczne ubrania są do zdobycia, a nawet piłka nożna Gallivanter ST jest rozdawana jako darmowy bonus za logowanie.

Dodatkowo, zwykle upalna mapa została pokryta grubą warstwą śniegu, co sprawia, że ​​jest to fajna, duża zmiana scenerii. Nie jest to jednak tylko powierzchowna transformacja, ponieważ chłodniejsza pogoda ma również wpływ na rozgrywkę.

Mianowicie pozwala graczom wdawać się ze sobą w beztroskie bitwy na śnieżki. Podobnie jak przeróbka wizualna, ta zdrowa interakcja jest nietypowa dla GTA Online, który jest znany głównie z nagradzania morderstw i wszelkiego rodzaju działalności przestępczej.

Biorąc to pod uwagę, możliwe jest, że te bitwy na śnieżki staną się brzydkie, ponieważ technicznie możesz zabić pociskami, jeśli jesteś wystarczająco wytrwały. Według urzędnika GTA wiki, potrzeba trzech śnieżek, aby zabić cywila NPC i do 10, aby wyeliminować rywala. W międzyczasie możesz ich również używać do niszczenia mienia i wyjmowania reflektorów samochodowych, jeśli masz takie skłonności.

Bez względu na to, w jaki sposób zamierzasz używać śnieżek (czy to tylko dla nieszkodliwej zabawy, czy też do aktów nikczemności), będziesz musiał je zrobić w pierwszej kolejności. Ten przewodnik wyjaśni, jak to zrobić dla każdej wersji platformy GTA V.

Jak zrobić śnieżki w „GTA 5”

Śnieżki są przedmiotem ograniczonym czasowo w GTA V, ponieważ pojawiają się tylko podczas tych corocznych aktualizacji świątecznej niespodzianki. Biorąc to pod uwagę, będziesz chciał skorzystać z mechaniki zabawy, póki jeszcze możesz.

Aby rozbudować swój arsenał, najpierw musisz się zalogować GTA Online, ponieważ śnieżki nie są dostępne w trybie fabularnym dla jednego gracza. Stamtąd będziesz musiał upewnić się, że jesteś nieuzbrojony, a następnie stanąć bezpośrednio na pokrytym śniegiem skrawku ziemi.

Gdy jesteś na miejscu, wystarczy nacisnąć określony przycisk (w zależności od używanego systemu), aby podnieść śnieżkę. Możesz jednocześnie trzymać do dziewięciu takich pocisków.

Sterowanie podnoszeniem śnieżki na Xbox, PlayStation i PC wygląda następująco:

  • Na PS4/PS5: Naciśnij lewy przycisk kierunkowy
  • Na Xbox One/Xbox Series X: Naciśnij lewy przycisk
  • Na komputerze: Naciśnij klawisz „G”.

Jak rzucać śnieżkami w „GTA 5”

Po zaopatrzeniu się w śnieżki możesz rzucać nimi jak granatem ręcznym lub ładunkiem wybuchowym C4.

Aby je wyposażyć, po prostu otwórz koło broni i wybierz ikonę śnieżki. Stamtąd obowiązują standardowe sterowanie celowaniem i strzelaniem.

Zdjęcie przedstawia kluczową grafikę aktualizacji świątecznej niespodzianki „GTA V”. Dzięki tej sezonowej łatce możesz teraz rzucać śnieżkami w internetowym komponencie gry.
gry RockstarŹródło : https://www.newsweek.com/gta-5-throw-snowball-online-pc-xbox-series-x-ps5-1662941