Jak rozpocząć pracę taksówki i uiszczać opłaty za przejazd w GTA Online


W Grand Theft Auto Online gracze mogą teraz wcielić się w rolę taksówkarza. Firma Downtown Cab Company chce powiększyć swój zespół kierowców, aby mogli lepiej obsługiwać swoich klientów i przewozić ich do miejsc docelowych w całym hrabstwie Blaine i mieście Los Santos. Ponieważ nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie w prowadzeniu samochodu, nawet jeśli jesteś mózgiem przestępczości, nadal możesz zarobić trochę dodatkowych dochodów przy pomocy tej możliwości.

Obecnie znacznie mniej uwagi poświęca się ograniczeniom czasowym, a gracze nie muszą już żonglować wieloma klientami w tym samym czasie. To tylko dwa przykłady ogromnych zmian, które zaszły w sposobie uprawiania tego hobby. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak rozpocząć nową karierę, poniższy przewodnik pokaże Ci, jak rozpocząć pracę taksówkarza w GTA Online. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak rozpocząć nową karierę, poniższy przewodnik nauczy Cię, jak to zrobić. Więc zacznijmy:

Przeczytaj także: Jak zdobyć farmę chwastów w GTA Online

Jak rozpocząć pracę taksówki i uiszczać opłaty za przejazd w GTA Online

Rozpocznij pracę w taksówce:

Będziesz musiał idź do Downtown Cab Company aby rozpocząć pracę jako taksówkarz w GTA Online. Niedługo po zalogowaniu się do sesji powinieneś otrzymać od nich wiadomość rekrutacyjną.

Ich strukturę można znaleźć tuż obok Diamentowe kasyno. Jeśli nie możesz go zlokalizować lub nie otrzymujesz wiadomości tekstowej, możliwe, że musisz upewnić się, że na komputerze jest zainstalowana najnowsza wersja GTA Online. Jeśli masz trudności ze zlokalizowaniem go, plik Firma taksówkarska można znaleźć w następujących miejscach na mapie:

Jak rozpocząć pracę taksówki i uiszczać opłaty za przejazd w GTA Online

Po przybyciu do budynku firmy taksówkarskiej przejdź do podwójnych drzwi, które mają namalowane białe kółko na zewnątrz. Po tym musisz kliknij żądaną kontrolkę aby rozpocząć pracę z taksówką.

Jeśli jesteś w trybie pasywnym, nie będziesz mógł rozpocząć pracy jako taksówkarz i tak, oznacza to, że inni gracze będą mogli cię atakować, gdy będziesz wykonywać swoją pracę. Jednakże, gdybyś miał umrzeć w ten sposób, wszelkie pieniądze, które zarobiłeś dzięki swojej pracy, nie zostałyby utracone. Zmartwychwstaniesz, mając go nadal w swoim posiadaniu, jednak zdecydowanie zaleca się zdeponowanie go w bezpiecznym miejscu przed kontynuowaniem.

Pełne taryfy:

Ta wersja Praca taksówkarza w GTA Online różni się raczej od poprzednich iteracji w tym sensie, że możesz obsłużyć tylko jednego klienta na raz, pomimo faktu, że nie ma limitu czasu, jak długo musisz to robić. Podążaj ścieżką do miejsca docelowego klienta po dotarciu do niebieskiego znaku na migającej mapie. Po zlokalizowaniu klienta, kliknij lewy drążek wydać głośny dźwięk klaksonem, aby wsiedli do Twojego pojazdu.

Jak rozpocząć pracę taksówki i uiszczać opłaty za przejazd w GTA Online

Ich napiwek jest znacznie wyższy niż standardowy koszt, ale z czasem maleje, a jeśli w coś trafisz, więc aby zmaksymalizować swoje zarobki, powinieneś jak najszybciej i bezpiecznie dotrzeć do celu. To powiedziawszy, nie tracisz znacznej kwoty pieniędzy za każdą drobną kolizję, więc staraj się nie przejmować zbytnio sporadycznymi uderzeniami tu i tam. Jesteś zdolny do kontynuuj z Taxi Work aż nastąpi jedna z następujących sytuacji: przytrzymasz przycisk, aby wyjść z taksówki, zniszczysz kabinę lub osiągniesz pożądany poziom.

Często zadawane pytania

Po prostu naciśnięcie prawego przycisku na padzie kierunkowym spowoduje wezwanie przypadkowej taksówki na ulicy. Na małej mapie wezwana taksówka (telefonicznie lub przez przywołanie jej na ulicy) pojawi się jako ikona. Jeśli ikona jest widoczna, naciśnięcie Y lub trójkąta spowoduje, że twoja postać będzie jechała jako pasażer taksówki, gdy ta jest aktywna.

Czy możesz pracować jako taksówkarz w GTA Online?

Biorąc pod uwagę, że ten budynek można już kupić i używać jako garaż, byłoby sensowne, gdyby Rockstar użył go jako centralnej lokalizacji do pracy. Rockstar Games W Grand Theft Auto Online jest to lokalizacja Downtown Cab Company. W obecnym stanie rzeczy gracze nie mogą odgrywać roli taksówkarzy Romana Bellica podczas jazdy po Los Santos. Ta funkcja zostanie dodana w późniejszym terminie.

Jak kupić firmę taksówkarską w GTA 5 Online?

W Grand Theft Auto Online firma Rockstar Games udostępniła samochód Vapid Taxi do kupienia na stronie internetowej Warstock Cache & Carry. Jeśli chcesz pracować jako taksówkarz, będziesz musiał dokonać tego zakupu. Pojazd można kupić za cenę handlową 487 500 USD, jeśli jest w dobrym stanie, chociaż podstawowa cena pojazdu wynosi 650 000 USD.

Czy GTA 5 ma misje taksówkarskie?

Misje taksówkowe zostały w końcu zaimplementowane jako dodatkowe zatrudnienie dla graczy GTA Online, co jest ulgą, ponieważ gra jest dostępna od ponad dekady. Gracze mają teraz możliwość odbierania pasażerów i dostarczania ich do ich ostatecznych lokalizacji, aby zdobyć dodatkowe kamienie milowe i nagrody.Źródło : https://irnpost.com/how-to-start-taxi-work-and-complete-fares-in-gta-online/