Jak rozpocząć misje ostatniej dawki GTA Online


Labrat balansuje ananasem na głowie w misjach ostatniej dawki GTA Online

Długo oczekiwane misje GTA Online Last Dose właśnie nadeszły, aby posłać cię dalej w głąb króliczej nory narkotyków, oszustw i mrocznych sekretów przemysłu farmaceutycznego. Wykonując te pięć zadań, ukończysz fabułę Los Santos Drugs War, która obecnie toczy się w GTA Online, walcząc z doktorem Isiahem Friedlanderem i jego psychodelicznymi planami. Ponieważ jest to kontynuacja istniejącej zawartości, nie ma dużej aktualizacji do pobrania, więc wystarczy odebrać telefon od Daxa i można rozpocząć misje ostatniej dawki w GTA Online.

Jak rozpocząć misje ostatniej dawki w GTA Online

RV pędzi autostradą podczas misji ostatniej dawki GTA Online

RV pędzi autostradą podczas misji ostatniej dawki GTA Online

Aby rozpocząć misje Ostatniej dawki w GTA Online, musisz ukończyć wszystkie sześć misji Pierwszej dawki – jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, odwiedź Daxa w The Freakshop, aby zająć się interesami. Po usunięciu tych z drogi otrzymasz telefon od Daxa, aby pójść i spotkać się z nim, co następnie uruchomi misje ostatniej dawki. Jest ich pięć, w następujący sposób:

  • Ostatnia dawka 1 – To jest interwencja

  • Ostatnia dawka 2 – Niezwykli podejrzani

  • Ostatnia dawka 3 – FriedMind

  • Ostatnia dawka 4 – Odprawa

  • Ostatnia dawka 5 – BDKD

Niektórzy gracze zgłaszali początkowe problemy podczas rozpoczynania misji ostatniej dawki GTA Online, na przykład brak połączenia od Daxa lub skierowanie się do pierwszego znacznika misji, a następnie znalezienie monitu o rozpoczęcie nie odpowiada. Jeśli któryś z tych problemów dotyczy ciebie, spróbuj przełączyć się na nowe sesje lub ponownie załadować grę – bądź cierpliwy, a w końcu otrzymasz telefon i będziesz mógł rozpocząć nowe misje. Ten początkowy problem z nową zawartością powinien zostać wkrótce rozwiązany.

Jakie są nagrody za ostatnią dawkę GTA Online

Dr Friedlander pojawia się podczas misji ostatniej dawki GTA Online

Dr Friedlander pojawia się podczas misji ostatniej dawki GTA Online

Za ukończenie wszystkich pięciu misji ostatniej dawki GTA Online (wraz z sześcioma poprzednimi misjami pierwszej dawki) jako gospodarz, twoją nagrodą jest Cnota Ocelota należący do dr Friedlandera, który jest jednym z nadchodzących nowych samochodów GTA Online i niedostępny gdzie indziej w momencie pisania. Podczas wydarzenia Ostatnia dawka, które potrwa do 29 marca, możecie również zdobyć następujące nagrody za misje:

  • Ukończ ostatnią dawkę 1 – To jest interwencja: Kwieciste klapki basenowe Guffy

  • Ukończ wszystkie misje „Ostatnia dawka”: Czapka z daszkiem Leopard Slab I Trampki

  • Uzupełnij zapasy w GTA Online Acid Lab i ukończ misję sprzedaży: Maska narciarska Black Enema Flourish

  • Ukończ schowek GTA Online: Turkusowa maska ​​narciarska Enema Flourish

© GamesRadar+. Nie może być powielana bez zezwolenia.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=641649ac2b394cac8db0496cdf0fb2b9&url=https%3A%2F%2Fsports.yahoo.com%2Fstart-gta-online-last-dose-113410001.html&c=2603322221786787174&mkt=fr-fr