Jak rozpocząć misje GTA The Contract


Chcesz wiedzieć, jak rozpocząć misje GTA The Contract? Najnowsza aktualizacja GTA Online przywraca Franklina, jedną z grywalnych postaci z GTA 5. Obecnie zajmuje się on muzycznym biznesem i jest bliskim współpracownikiem Dr. Dre, którzy wyznaczają misje, dzięki którym możesz zarobić dodatkowe pieniądze.

Jednak, podobnie jak w przypadku innych rozszerzeń GTA Online, rozpoczęcie misji może być najbardziej frustrującą częścią, ponieważ nie zawsze jest jasne, jak to zrobić. Gracze o orlim wzroku mogli zauważyć w przeglądarce internetowej swojego telefonu nową witrynę, która sprzedaje luksusowe powierzchnie biurowe. Tutaj spotykasz Franklina, który może pomóc ci rozpocząć dostępne misje w The Contract, aby pomóc Dr. Dre ukraść jego muzykę.

W tym przewodniku omówimy czynności, które należy wykonać, aby rozpocząć i zakończyć misje GTA Online The Contract. Dodatkowo możesz otrzymać zniżkę na niektóre z nowych samochodów GTA The Contract, zdobywając reputację lub wykonując misje aktualizacji z minimalnymi problemami.

Jak rozpocząć Kontrakt w GTA Online

Aby rozpocząć GTA Online The Contract, musisz wykonać następujące czynności:

  • Otwórz swój telefon iFruit i przejdź do witryny „Dynasty8 Executive” za pośrednictwem sponsorowanej reklamy lub zakładki Pieniądze i usługi
  • Kup jeden z czterech budynków. Najtańszy jest Little Seul, który kosztuje 2 010 000 $
  • Wprowadź zakupiony budynek
  • Idź na górę i wejdź do swojego biura
  • Użyj swojego komputera i rozegraj dwie umowy o bezpieczeństwie
  • Franklin zadzwoni do ciebie z prośbą o spotkanie na polu golfowym. Kieruj się do znacznika F na zachód od mapy
  • Po wykonaniu kolejnej misji otrzymasz kolejny telefon od Franklina z poleceniem powrotu do biura na kolejną misję
  • Kontynuuj wykonywanie misji dla Franklina i Dr. Dre, aż ukończysz fabułę DLC

Dzięki temu powinieneś mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć GTA Online The Contract. Niedawna cotygodniowa aktualizacja przywraca posąg pantery z napadu na Cayo Perico, jeśli chcesz odświeżyć wszystkie misje napadu na Cayo Perico z GTA i ciekawe punkty napadu na Cayo Perico z GTA. Mamy również regularnie aktualizowane przewodniki po nagrodach w GTA Online w bieżącym tygodniu i pojeździe na podium GTA 5.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Jak rozpocząć misje GTA The Contract”,”type”:”przewodnik”,”category”:”grand-theft-auto-v „},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:”Gry Rockstar”,”genre”:”RPG”,”title”:”Grand Theft Auto V”,”genres „:[„RPG”,”Racing”]}}}}Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=0CC3DF200C764E4FA80351BBD11274C9&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fgrand-theft-auto-v%2Fgta-online-the-contract-missions-how-to-start&c=1707623621606722657&mkt=fr-fr