Jak prowadzić pociąg w GTA Online: nowa misja w końcu pozwala spełnić to marzenie!

Jak prowadzić pociąg w GTA Online

GTA Online kwitnie już od ponad dekady, ale gracze żartują, że przez cały ten czas powstrzymywała go jedna rzecz: możliwość prowadzenia pociągu. Od początku można było zobaczyć pociąg na mapie GTA Online, jednak w przeciwieństwie do innych pojazdów, nie można było nim kierować… aż do teraz. Nowa misja ataku w końcu stawia graczy za kierownicą i pozwala im zrealizować marzenie o prowadzeniu pociągu. Misja ta pojawiła się 7 marca w ramach najnowszej aktualizacji GTA Online. To pierwszy raz, kiedy w GTA można było prowadzić pociąg, odkąd historia GTA V zapewniła wyjątkową misję, w której było to możliwe. Oczywiście, prawdopodobnie minęły lata, odkąd w nią grałeś, a teraz skupiasz się na rozgrywce online.

Jak prowadzić pociąg w GTA Online

Aby przeżyć kultowy już moment jazdy pociągiem w GTA Online, musisz przejść nowe misje ataku na farmę Cluckin’ Bell. Na szczęście szybko dostajesz szansę na przejechanie się nim w zaktualizowanej fabule.

Aby zasiąść za kierownicą pociągu należy:

  • Rozpocznij misję ataku na farmę Cluckin’ Bell
  • Dąż do obu celów, eliminuj osoby piorące pieniądze i kradnij pieniądze z pralek
  • Dostarcz pieniądze do magazynu Vincenta
  • Porozmawiaj z Vincentem, aby rozpocząć drugą misję, Włamanie
  • Ukradnij laptopa znacznika celu
  • Udaj się do Terrorbyte’a i ukradnij urządzenie hakerskie
  • Ukradnij klucze do pociągu z kompleksu kartelu
  • Weź klucze i wsiądź do pociągu

I proszę bardzo! Teraz w końcu będziesz miał okazję poprowadzić budzący strach pociąg w GTA Online.

Czy możesz pojechać pociągiem GTA Online gdziekolwiek?

Niestety, możesz nim jeździć tylko po wyznaczonej trasie i w przypadku tej misji GTA Online nie będziesz mógł go nigdzie zabrać na fajną przejażdżkę. W chwili obecnej nie ma możliwości prowadzenia pociągu w GTA Online poza tą misją (chyba, że ​​grasz na zmodyfikowanym serwerze). Uważamy, że rozczaruje to niektórych graczy, ale szansa na wywołanie chaosu powinna sprawić ci radość. Kto wie, może w GTA 6 w przyszłym roku pojawią się sceny z pociągami, w które gracze będą mogli się zagłębić.

Źródło: dotesports.com