Jak podnieść śnieżkę w GTA Online w 2022 roku


Wreszcie spadł śnieg Grand Theft Auto V Onlinejedno, ludzie czekali najdłużej. Wraz z nadejściem śniegu gracze mają teraz więcej opcji dotyczących tego, co mogą robić w grze. Obejmuje to bitwy na śnieżki! Oto przewodnik, jak podnieść śnieżkę GTA Online w 2022 r.

Robienie śnieżek może być trochę kłopotliwe. Jednak jesteśmy tutaj, aby przeprowadzić Cię przez to, abyś mógł rzucać śniegiem w swoich przyjaciół i wrogów.

Obecnie w GTA V odbywa się wiele zimowych wydarzeń, więc dobrze się rozejrzyj i dołącz, jeśli jesteś zainteresowany!

Jak podnieść śnieżkę GTA Online w 2022 r.

Jak zbierać śnieżki

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby móc zbierać śnieżki, jest odłożenie całej broni. Jeśli masz je na zewnątrz, nie będziesz w stanie podnieść śniegu rękami! Następnie chcesz znaleźć śnieg na ziemi lub na pokrytej śniegiem powierzchni, takiej jak ściana z cegły.

Następnie należy nacisnąć jeden z poniższych klawiszy w zależności od systemu, na którym grasz.

  • PlayStation: w lewo na padzie kierunkowym
  • Xbox: bezpośrednio na padzie kierunkowym
  • Komputer: klawisz G

Gdy podniesiesz śnieg, automatycznie zamieni się on w twoją rękę w śnieżkę, więc nie musisz się martwić o toczenie śniegu w śnieżkę! Teraz, gdy masz już śnieżkę, możesz wybrać ją z koła broni i rzucić nią jak normalną bronią miotającą. Ważne jest, aby pamiętać, że śnieżki są jednorazowego użytku, więc po ich wyczerpaniu będziesz musiał stworzyć więcej.

Możesz zaskakująco zabijać ludzi śnieżkami, jeśli uderzasz ich wystarczająco często. Potrzeba aż dziesięciu trafień, aby rzucić śnieżką wrogiego gracza i nędznych trzech śnieżek, aby zabić pieszego. Możesz mieć ze sobą dziewięć śnieżek jednocześnie, więc nie musisz robić tylko jednej na raz!

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby zebrać śnieżkę GTA Online w 2022. Zapraszamy na zimowe wydarzenie!

W innych wiadomościach, Jak korzystać z kodów Prime Gaming Roblox

https://www.hitc.com/en-gb/2022/12/23/how-to-pick-up-a-snowball-in-gta-online-in-2022/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=how -do-podniesienia-śnieżki-w-gta-online-w-2022 Jak podnieść śnieżkę w GTA Online w 2022Źródło : https://ustimespost.com/how-to-pick-up-a-snowball-in-gta-online-in-2022/