Jak odblokować prezenty na Nowy Rok Księżycowy w GTA Online


Jeśli zalogujecie się do GTA Online między 19 a 25 stycznia, czeka na was kilka niespodzianek. Świętuj Księżycowy Nowy Rok w GTA Online z maską Królika, darmową dla wszystkich graczy.

Księżycowy Nowy Rok to czas świętowania, a GTA Online korzysta z okazji, aby nagrodzić swoich graczy. Rok 2023 jest rokiem Królika w chińskim zodiaku, więc gracze otrzymają specjalną maskę królika z limitowanej edycji. Częścią obchodów są również czerwone koperty z pieniędzmi, które dorośli wręczają młodszym osobom. Rockstar Games podarowuje graczom własną wersję czerwonych kopert z premią w wysokości 188 888 $.

Jeśli chcesz w pełni ogarnąć ducha królika, zjedz kilka roślin peyotlu, aby tymczasowo przekształcić się w futrzane małe stworzenie. Kolejnym darmowym dodatkiem jest tatuaż Królika Roku Księżycowego, który jest teraz dostępny we wszystkich sklepach z tatuażami. Wszystkie 12 znaków jest dostępnych, ale tylko tatuaż Królik jest bezpłatny.

Nagrody Prime Gaming GTA Online styczeń 2023 r

Gracze z Prime Gaming otrzymają dodatkowe prezenty podczas Księżycowego Nowego Roku. Począwszy od regularnych 125 000 $, które są dostarczane co tydzień, łącznie 500 000 $. Gracze, którzy zalogowali się przed 25 stycznia, otrzymali świąteczny sweter Sprunk Snowflakes. Królicza Maska Zmierzchu będzie dostępna do odebrania do 22 lutego.

Prime Gaming jest częścią członkostwa Amazon Prime. Gracze mają do dyspozycji mnóstwo zawartości w różnych grach, w tym League of Legends, Valorant, FIFA 23, GTA Online, Genshin Impact i nie tylko. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby połączyć swoje konta i przygotować się do korzystania z ekskluzywnych treści co miesiąc.

Nagrody GTA+ styczeń 2023 r

GTA+ to system subskrypcji w GTA Online, co miesiąc zawiera kilka nagród i bonusów. Do 15 lutego gracze otrzymają 500,00 $ oraz dodatkowe przedmioty, takie jak:

  • Taxi White Prismatic Pearl i Dark Holographic Chameleon Paints
  • Koszulka Yeti Rok Królika
  • Skórka na nóż Trippy’ego
  • Skórka Trippy’ego kija bejsbolowego
  • Ulepszenie wyposażenia Laboratorium Kwasu
  • Przejażdżki taksówką ze znacznie krótszym czasem odnowienia
  • Żądania pojazdów
  • Umiejętności CEO/VIP
  • Malowana maska ​​królika Noh

Taksówki to najnowszy dodatek do gry, odblokowujący nowe źródło dochodu dla graczy. Abonenci GTA+ otrzymają podwójną płatność za każdą podróż Taxi Job.

Na mapie gracze zobaczą furgonetki z bronią, w których mogą otrzymać 40% zniżki na kamizelki kuloodporne.

Aktualizacje GTA Online ze stycznia 2023 r

GTA Online co miesiąc dodaje nowe treści. W styczniu dodano taksówki, które gracze, którzy nie są subskrybentami GTA+, mogą kupować. Istnieją zniżki od 30% do 50% na biura, maski napadowe i nieruchomości.

Gun Van odnowił swój arsenał broni, ale nadal zawiera Railgun. W salonach w Los Santos dostępne są teraz nowe zestawy samochodów, które można kupić. Gracze, którzy lubią ścigać się, otrzymają dwa razy więcej RP i pieniędzy, jeśli wezmą udział w wyścigach pojazdów specjalnych.

Gracze korzystający z PlayStation 5 i Xbox Series X/S mogą korzystać z usług taksówkarskich w celu szybkiej podróży. Ta opcja jest dostępna tylko dla ulepszonej wersji gry.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d0d39ffe1047c0a224800d8a053412&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Fhow-to-unlock-lunar-new-year-gifts-in-gta-online%2F&c=3212693268685153508&mkt=fr-fr