Jak nazwać swoją organizację w GTA Online


W Grand Theft Auto V i Grand Theft Online jednym z decydujących momentów dla twojej postaci będzie utworzenie własnej organizacji lub dołączenie do już istniejącej. Organizacje działają głównie jako klany i gangi, umożliwiając graczom łączenie się w celu osiągnięcia różnych celów, a także angażowanie się w konflikty z innymi graczami na ich serwerze, aby ustalić swoją przewagę nad konkurencją.

Nawet jeśli członkowie każdej organizacji GTA V będą mieli największy wpływ na ogólne wyniki grupy, organizacje nadal będą potrzebowały chwytliwych nazw, aby móc rekrutować nowych członków. Jeśli masz już na myśli nazwę, jedyne, co pozostało do zrobienia, to nadać nazwę swojej organizacji; jeśli tak, czytaj dalej, aby uzyskać instrukcje, jak to zrobić. Więc zacznijmy:

Przeczytaj także: Jak zdobyć farmę chwastów w GTA Online

Jak nazwać swoją organizację w GTA Online

Gracze GTA Online mają możliwość wywołania menu interakcji bez względu na to, gdzie się znajdują. Nowi gracze na konsolach nowej generacji powinni mieć świadomość, że sterowanie na PS5 i Xboksie Series X|S nieco się od siebie różni. Gracze korzystający z PS5 trzymają palec na touchpadzie, podczas gdy gracze Xbox Series X|S muszą trzymać palec na przycisku widoku.

Po wykonaniu tej czynności gracz powinien mieć dostęp do menu interakcji. Gracze będą mogli zobaczyć ekran bardzo podobny do tego, który jest przedstawiony na obrazku następującym po wybraniu „SecuroServ” z listy dostępnych opcji.

Następnym krokiem dla graczy jest wybranie albo „Zarejestruj się jako VIP” lub „Zarejestruj się jako CEO” opcję z tego ekranu. Gracz może zostać VIP-em w grze, o ile ma co najmniej 50 000 $ w swoim banku. Ponieważ status VIP trwa maksymalnie cztery godziny w GTA Online, wszelkie nazwy powiązane z VIP-em są tylko efemeryczne.

Jak nazwać swoją organizację w GTA Online

W GTA Online gracze, którzy posiadają biura, mają możliwość utrwalenia swoich organizacji CEO. Jeśli chodzi o zarządzanie firmą i wykonywanie misji kupna/sprzedaży, VIP-y i prezesi mogą korzystać z wielu takich samych nagród. Nazewnictwo organizacji jest nadal wykonywane w ten sam sposób, pomimo faktu, że istnieją między nimi różnice.

W pewnym momencie gracz otrzyma instrukcje, aby wprowadzić nazwę do gry. Domyślna nazwa, którą uczestnicy mogą dowolnie zmieniać, to „Organizacja.” Mogą wprowadzić dowolną nazwę z maksimum 15 znaków, i mają możliwość modyfikowania go w przyszłości, jeśli tak zdecydują. Proces nadawania nazwy organizacji to szybkie i łatwe zadanie, które można wykonać w mniej niż minutę.

Często zadawane pytania

Dlaczego nie mogę nazwać mojej organizacji w GTA 5?

Jeśli masz już ugruntowaną organizację w GTA Online i chcesz nadać jej nową nazwę, będziesz musiał w tym celu uiścić opłatę w wysokości 250 000 dolarów.

Jak zarejestrować się jako CEO lub MC w GTA 5?

Aby zostać prezydentem MC, musisz najpierw wejść do menu interakcji gry, przewinąć w dół, aż znajdziesz opcję „Klub motocyklowy”, a następnie wybrać opcję „Załóż klub motocyklowy”. Gdy zostaniesz wybrany na prezydenta, będziesz mieć możliwość wprowadzania zmian zgodnie ze swoimi preferencjami.

Dlaczego nie mogę zarejestrować się jako VIP?

Musisz mieć co najmniej pięćdziesiąt tysięcy dolarów na swoim koncie bankowym, zanim będziesz mógł zarejestrować się jako VIP. Następnie możesz przejść do menu interakcji, zlokalizować sekcję o nazwie Securo Serv i wybrać opcję rejestracji jako VIP. Będzie to trwało tylko przez krótki czas, a przed ponowną rejestracją nastąpi opóźnienie. Możesz go znaleźć w menu interakcji.

Jak CEO rozpoczyna misję VIP?

Przytrzymanie touchpada spowoduje wyświetlenie menu interakcji, jeśli je kupiłeś. Wybierz SecuroServ, a następnie kliknij Register as CEO z tego menu. Umożliwi ci to rozpoczynanie misji VIP, rekrutację współpracowników, a nawet zamawianie pojazdów CEO od twórców gry.

Czy rejestracja jako VIP kosztuje?

Aby zakwalifikować się jako VIP, gracze muszą mieć jedynie łączne saldo gotówkowe w wysokości co najmniej 50 000 $, ponieważ bycie VIP-em nie wiąże się z żadnymi opłatami, a posiadanie tej kwoty jest wystarczające.Źródło : https://irnpost.com/how-to-name-your-organization-in-gta-online/