Jak naprawić zacinający się komputer GTA V?


– Reklama –

Rzeczy takie jak lag, zamrażanie i jąkanie mogą zepsuć nastrój podczas grania. Nikt nie lubi tego typu przeszkód; zamiast tego wszyscy chcą płynnych efektów wizualnych i rzeczywistych doświadczeń. Problem zacinania się GTA V na PC jest jednym z tych problemów, których gracze GTA bardzo nienawidzą. Jaki jest tego powód i jak rozwiązać ten problem, to trudne pytanie; czytaj dalej, aby uzyskać 5 najlepszych rozwiązań.

Przyczyny problemów z jąkaniem Gta V na PC

 • Największym powodem, który nigdy nie sprawi, że twoje wrażenia będą dobre, jest niezgodność między specyfikacją twojego komputera a wymaganą w grze GTA V. Tak więc Twój system musi mieć minimalne wymagania, aby chronić Twoje doświadczenie przed problemami, takimi jak zawieszanie się, zacinanie i awarie.
 • Możliwe, że zacinanie, które widzisz w Grand Theft Auto V, jest spowodowane starym lub nieprawidłowo działającym sterownikiem graficznym na twoim komputerze.
 • Chociaż wysoka liczba klatek na sekundę jest dobra do grania, ale nie w grze GTA V, wysoka liczba klatek na sekundę może powodować opóźnienia i zacinanie się w GTA V. Dlatego modyfikowanie limitu klatek na sekundę w grze jest mądrym podejściem i możesz zrób to za pomocą LagoFast.
 • Często będziesz doświadczać lagów, zacinania się i ogólnego zawieszania się gry w GTA V bez odpowiedniego lub dobrego połączenia internetowego.
 • Vsync może również powodować opóźnienia i zacinanie się GTA V podczas grania w GTA V.

5 najlepszych rozwiązań problemów z jąkaniem Gta V na komputerze

Każdy chce cieszyć się wolną od opóźnień, niskim pingiem i zacinającą się grą GTA V, a jeśli napotkasz problemy z zacinaniem się komputera, musisz znaleźć jakieś rozwiązania. Dlatego dzielę się moimi osobistymi 5 najlepszymi rozwiązaniami do naprawy jąkającego się komputera GTA V.

Użyj Lagofast jako rozwiązania

LagoFast to najlepsze rozwiązanie, aby zapewnić graczom GTA prawdziwe wrażenia. Jest to najlepszy booster gier GTA V, który profesjonalnie służył optymalizacji przez ostatnie 8 lat. LagoFast jest w stanie zaoferować Ci wyjątkową obsługę i oszczędzić Ci wiele bólu.

Załóżmy, że Grand Theft Auto V na twoim komputerze jest opóźnione w wyniku przeciążenia serwera. W takim przypadku LagoFast może szybko przydzielić Ci najlepszy serwer ze swojej globalnej sieci serwerów. W ten sposób zapewni to płynne działanie gry. LagoFast automatycznie zmienia ustawienia w przypadku nieprawidłowych ustawień dla lepszych i bezpiecznych wyników.

Inne funkcje obejmują

 • Gry bez opóźnień
 • Obniż pingi (nawet do 0)
 • Plan ekonomiczny
 • Niższa cena
 • Zwiększ liczbę klatek na sekundę
 • Wyeliminuj zamrażanie i jąkanie
 • Zapewnia najlepsze wrażenia, rozwiązując problemy z zawieszaniem się gry.

Aby wyeliminować problem jąkania, pobierz teraz LagoFast, klikając tutaj.

W górnej części znajdziesz pasek wyszukiwania. Wejdź do GTA V i kliknij grę.

Źródło: LagoFast

Następnie wybierz serwer i węzeł zgodnie z własnymi preferencjami; możesz także wybrać inteligentne wyznaczanie tras.

Źródło: LagoFast

Podczas zwiększania FPS możesz również sprawdzić utratę pakietów.

Źródło: LagoFast

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to najlepiej. Jeśli nadal napotykasz problem, przejdź do opcji zwiększania liczby klatek na sekundę. Przeczytaj podane opcje ustawień i wybierz zgodnie z potrzebami. Jeśli chcesz, LagoFast wykonuje to zadanie automatycznie, aby zapewnić najlepsze wyniki. Te opcje ustawień wpływają na zwiększenie liczby klatek na sekundę, więc wybieraj je ostrożnie.

FPS_Boost_Ustawienia

Źródło: LagoFast

Więc nie trać czasu; jest to najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najtańszy sposób na płynną grę w GTA V.

Nie używaj wysokich klatek na sekundę

Prawdę mówiąc, Grand Theft Auto 5 działa płynnie przy 60 klatkach na sekundę, a wyższa liczba klatek na sekundę może powodować zacinanie się lub opóźnienia w grze. W rezultacie granie z wyższą liczbą klatek na sekundę spowoduje problemy z wydajnością; dlatego zaleca się jego obniżenie.

Co więcej, Extended Distance Scaling wpływa również na FPS, a tym samym powoduje zacinanie się. Aby rozwiązać ten problem, przejdź do ustawień GTA V. W Zaawansowanej Grafice znajdziesz Rozszerzone Skalowanie Odległości.

Jeśli chcesz zaoszczędzić jak najwięcej pamięci VRAM, upewnij się, że ustawienie rozszerzonego skalowania odległości jest jak najniższe. Możesz to zrobić, przechodząc do menu USTAWIENIA GTA 5, wybierając Grafika, a następnie dostosowując częstotliwość odświeżania do wartości 60 Hz lub niższej.

Uruchom GTA V jako administrator

Możliwe, że „Grand Theft Auto V” nie będzie działać płynnie na twoim komputerze osobistym, jeśli tryb użytkownika uniemożliwi mu dostęp do określonych plików gry w systemie. Może powodować jąkanie. Sprawdź, czy problem nadal występuje po zagraniu w grę w roli administratora. Poniżej przedstawiono proces do naśladowania:

Przejdź do właściwości skrótów na pulpicie GTA V. Aby uruchomić program z uprawnieniami administratora, wybierz kartę zgodności, zaznacz pole „Uruchom ten program jako administrator” i uruchom ponownie grę.

Wyłącz Vsync

Załóżmy, że wykonałeś wiele z powyższych opcji, ale nadal napotykasz ten sam problem. Następnie nadszedł czas, aby wyłączyć Vsync. Vsync to synchronizacja wertykalna; opcja wyświetlania gier komputerowych 3D, która synchronizuje częstotliwość klatek z częstotliwością odświeżania monitora. Jego głównym celem jest zapewnienie stabilności, ale wyłączenie go może rozwiązać twój problem z jąkaniem. Przejdź do ustawień GTA V, a następnie otwórz Grafika; na dole obecna jest zakładka Vsync; po prostu ręcznie go wyłącz i uruchom ponownie grę.

Uaktualnij sterownik graficzny

Innym sposobem naprawienia zacinania się GTA V na komputerze jest aktualizacja karty graficznej. Należy pamiętać, że wadliwy lub przestarzały sterownik karty graficznej jest główną przyczyną opóźnień lub zacinania się GTA V. Dlatego natychmiast zaktualizuj go do najnowszej wersji.

Wniosek

Jak naprawić zacinający się komputer w GTA V; Mam nadzieję, że nie będzie to dla ciebie trudniejsze. Masz wystarczającą wiedzę i wskazówki, jak rozwiązać ten problem. Czy mogę więc założyć, że od teraz nie napotkacie żadnych problemów podczas grania w GTA V?

– Reklama –Źródło : https://publicistpaper.com/how-to-fix-gta-v-stuttering-pc-top-5-solutions/