Jak naprawić błąd krytyczny Script Hook V w GTA 5


Gry Grand Theft Auto zawsze miały wokół siebie zdrową społeczność moderów, pozwalającą graczom zmieniać grę tak, aby odpowiadała ich osobistemu stylowi i gustom. Jednak modowanie często powoduje pojawienie się nowych błędów w grze, takich jak błąd krytyczny Script Hook V w GTA V. Jeśli napotkałeś ten błąd wcześniej, oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, dlaczego się pojawia i jak go naprawić napraw to.

Błąd krytyczny GTA V Script Hook V – co go powoduje

Zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games

Script Hook V to biblioteka, która umożliwia Grand Theft Auto V skryptowanie natywnych funkcji w grze, czyli uruchamianie wielu nowoczesnych modów do gry. Oznacza to, że będziesz potrzebować najnowszej wersji Script Hook V, aby uruchomić modyfikacje, ale jest w tym pewien haczyk. Oprogramowanie GTA Anti-Cheat rozpoznaje Script Hook V jako aplikację do oszukiwania, nawet podczas gry w trybie offline.

Twórcy Script Hook zwykle tworzą obejście w bibliotece, aby zapobiec wykryciu go przez funkcje Anti-Cheat w GTA V, ale to obejście zmienia się za każdym razem, gdy pojawia się nowa aktualizacja gry. Biorąc pod uwagę, jak często GTA V jest aktualizowana o nową zawartość, oznacza to, że programiści Script Hook często muszą wprowadzać niewielkie zmiany w bibliotece.

Jak naprawić błąd krytyczny Script Hook V w GTA V

Dobrą wiadomością jest to, że gdy napotkasz błąd krytyczny Script Hook V w GTA V, rozwiązanie jest dość proste. Po prostu pobierz i zainstaluj najnowszą wersję Script Hook ze swojej ulubionej strony poświęconej moderacji i miejmy nadzieję, że programiści wdrożą nowe obejście, aby umożliwić działanie biblioteki bez wykrycia przez oprogramowanie Anti-Cheat.

Jeśli zaktualizowałeś bibliotekę Script Hook V i nadal pojawia się błąd krytyczny podczas uruchamiania Grand Theft Auto V, prawdopodobną przyczyną jest to, że niedawno pojawiła się aktualizacja gry, a programiści Script Hook nie rzucili wydać własną kolejną aktualizację. Niestety w tym przypadku niewiele można zrobić, dopóki Script Hook V nie zostanie zaktualizowany.

Jedynym wyjściem w tej sytuacji jest przywrócenie gry do wcześniejszej wersji, która nie rozpoznaje plików Script Hook V. Może to jednak spowodować problemy z zawartością online gry Grand Theft Auto V i wymaga pobrania plików gry z prawnie wątpliwych źródeł, więc nie zalecamy tego jako długoterminowego rozwiązania problemu z komunikatem o błędzie krytycznym Script Hook V. O wiele lepiej jest poczekać kilka dni na aktualizację Script Hook V.Źródło : https://www.gamepur.com/guides/how-to-fix-the-script-hook-v-critical-error-in-gta-5