Jak GTA 5 spowodowało kompletną rewolucję w świecie branży gier wideo.

GTA 5 i jego rewolucja w branży gier wideo

GTA 5 stworzył prawdziwą rewolucję w świecie branży gier wideo, wprowadzając pewną liczbę koncepcji, które stały się nowymi pomysłami lub ponownym rozważeniem starych mechanik. GTA jest popularne nie tylko ze względu na fabułę i zwiększenie ciągłości w GTA Online, ale także ze względu na szereg unikalnych funkcji, którymi możesz po prostu się cieszyć.

Żywe miasto

Los Santos, będące niemal idealną repliką Los Angeles, zostało stworzone przez deweloperów Rockstar Games, aby gracze mogli w pełni grać i wykonywać zadania nie tylko w kopii słynnego miasta, ale także uczynić je tak żywym, jak to tylko możliwe.

Ludzie na ulicach żyją, komunikują się, piją kawę, są podłączeni do swoich smartfonów i wchodzą w interakcję z graczem, nawet reagując na różne wydarzenia. Dzięki tej autonomii na drogach i ulicach często dochodzi do komicznych wydarzeń, często kojarzonych z przemocą.

Dużo humoru i satyry

GTA zawsze był przesiąknięty humorem na temat społeczeństwa amerykańskiego i świata w ogóle. Ze względu na to, że bohaterowie są różni i żyją w różnych warunkach, ich humor jest inny.

Zmiana gracza

GTA 5 jako jeden z pierwszych wpadł na pomysł szybkiej zmiany postaci bez dodatkowych pobrań bezpośrednio w trakcie misji. Jeśli chcesz zmienić swojego bohatera na postać z wersji online i kontynuować ulepszanie w GTA 5, po prostu kliknij puste miejsce na dole menu zmiany postaci.

Moda w Internecie

GTA 5 zaoferował jeden z najlepszych pomysłów na grę sieciową dla każdego, o czym świadczy ponad 10 lat aktywnego wspierania GTA Online wśród milionów graczy. Format online zasadniczo kontynuuje historię, ale w roli własnej postaci, w której spotkasz większość postaci pobocznych, dlatego zawsze zaleca się najpierw ukończenie głównej historii.

Włamania jak na filmach

Jeśli część fabularna GTA wprowadza graczy w system napadów i oferuje 6 różnych rajdów z ciekawą fabułą i zakończeniem, tryb online tylko go rozwija. Czeka na Ciebie wiele zadań, które często są zaprojektowane z myślą o udziale co najmniej dwóch graczy, ale możesz je wykonać także w cztery osoby.

Źródło: mymmanews.com