Jak dostać się na szczyt wieży labiryntu w GTA 5


Możesz wspiąć się na dach Maze Bank Tower, który jest najwyższym budynkiem w świecie Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online. Dach wieży jest najwyższym punktem w mieście Los Santos i możesz tam iść, aby zrobić zdjęcia, podziwiać widoki miasta z lotu ptaka lub uciec przed Departamentem Policji Los Santos. Wieża Maze to najwyższa konstrukcja w Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online. Znajduje się w samym środku ekonomicznego centrum Los Santos. Chociaż służy tylko jako scenografia do jednej z misji gry, z pewnością jest to całkiem urocze miejsce, aby cieszyć się metropolią lub zabawić się, skacząc z niej. Ale wspinaczka na sam szczyt jest wyzwaniem samym w sobie. Ten artykuł przeprowadzi Cię przez kroki niezbędne do dotarcia na szczyt wieży labiryntu w Grand Theft Auto 5. Zacznijmy więc:

Przeczytaj także: Jak długo trwa instalacja GTA V na PS4

Jak dostać się na szczyt wieży labiryntu w GTA 5

Istnieje wiele tras, którymi można dotrzeć na szczyt Wieży Maze; ale w klasycznym stylu Grand Theft Auto większość tych tras zawiera pewien stopień oszustwa. Jeśli wyobrażasz sobie coś w stylu Grand Theft Auto: Aero, to znaczy, że myślisz we właściwym kierunku!

1. Lataj helikopterem

Najpopularniejsza metoda na wspinając się na szczyt Wieży Labiryntu ma to zrobić przy użyciu helikoptera; jednak ta metoda wymaga uprzedniego zdobycia helikoptera.

Najprostsza metoda polega na zdobyciu Buzzard Attack Chopper za pomocą cheata (dla wersji PC wpisz BUZZOFF), a potem po prostu lecąc tym helikopterem w kierunku szczytu Wieży Labiryntu. Jeśli nie zdecydujesz się na oszustwo, możesz kupić helikopter lub go ukraść. Lądowiska znajdujące się na terenie Centralnego Centrum Medycznego Los Santos to lokalizacja najwygodniejsza do pozyskania helikoptera.

Jak dostać się na szczyt wieży labiryntu w GTA 5

Po dotarciu do tej struktury będziesz musiał wspiąć się po jednej lub dwóch drabinach z ziemi, aby dostać się na lądowiska dla helikopterów. Możliwe, że helikoptery nie pojawią się w tej lokacji; w takim przypadku należy spróbować opuścić obszar na ok kilka przecznic, a następnie wróć, aby to sprawdzić; możliwe, że będzie tam helikopter; są jednak chwile, kiedy nie pojawi się nawet po wielu próbach; w takich przypadkach będziesz musiał podróżować do innych lokalizacji helikopterów.

2. Lataj sterowcem atomowym

Oprócz możliwości latania helikopterem, sterowiec atomowy posiada również możliwość szybkiego wzniesienia się na dach budynku. Chociaż sterowce i helikoptery poruszają się znacznie wolniej niż inne samoloty, często uważa się, że są łatwiejsze w zarządzaniu niż samoloty.

Jak dostać się na szczyt wieży labiryntu w GTA 5

Możesz złożyć zamówienie na sterowiec za pośrednictwem aplikacji na urządzeniu mobilnym, a następnie odbierz go na torze wyścigowym Vinewood (w ulepszonej wersji gry można go zdobyć za darmo, dzwoniąc do kontaktu Blimp w telefonie, a następnie wybierając go z miejsca pokazanego na mapie). Możesz także przejąć kontrolę nad sterowcem NPC, choć nie jest to tak proste, jak przejęcie samochodu.

3. Jedź tam mega rampą

Ponieważ wiąże się to z instalacją moda, technika ta może być wykorzystana tylko w Grand Theft Auto V na komputery PC. Po zainstalowaniu modu rampy w grze pojawi się gigantyczna rampa, która prowadzi od ziemi do dachu Wieży Labiryntu.

Jak dostać się na szczyt wieży labiryntu w GTA 5

Nie musisz już absolutnie kupować samolotu, aby to zrobić podróż na szczyt Wieży Labiryntu. Zamiast tego możesz po prostu podjechać zwykłym samochodem na początek gigantycznej rampy na ziemi, a stamtąd wjechać na dach wieży.

Często zadawane pytania

Jakie jest najwyższe miejsce w GTA 5?

Chiliada, góra
Pozycja na mapie obszaru (GPS w grze). Galilea jest zwykle włączana jako składnik góry Chiliad. Góra Chiliad to jedna z trzech nazwanych gór w hrabstwie Blaine, San Andreas, występująca w Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online. Pozostałe dwie góry to Góra Jozjasza i Góra Gordo. Góra Chiliad położona jest w południowej części hrabstwa. Najwyższy punkt w stanie znajduje się na górze Chiliad.

Która misja GTA jest najdłuższa?

Popularna odsłona San Andreas to gra o najdłuższej długości w całej serii. Podczas zabawy w tę grę wcielamy się w CJ, który wraca do dzielnicy, w której się wychował i przy okazji angażuje się w wiele działających tam gangów.

Czy GTA 5 nigdy się nie kończy?

W Grand Theft Auto 5 można grać tak długo, jak się chce, jeśli jest to rodzaj gry, w którą chce się grać. Nawet po osiągnięciu wszystkich celów i opcjonalnych zajęć poszczególne osoby mogą swobodnie eksplorować rozległe środowisko piaskownicy i angażować się w dowolne zajęcia.

Które GTA ma najłatwiejszą misję?

Prolog

Akcja rozgrywa się w 2004 roku — dziewięć lat przed premierą Grand Theft Auto 5. W ramach tego zadania gracze będą mieli okazję dokonać napadu na magazyn gotówki Bobcat znajdujący się w Ludendorff w North Yankton. Gracze przejmują kontrolę nad Michaelem i Trevorem, próbując przetrzymać zakładników, podpalić bombę, zebrać pieniądze, wyeliminować strażnika i uciec z budynku.

Kto jest najsilniejszy w GTA?

Niko Bellic (Grand Theft Auto 4)

W trakcie bitwy był odpowiedzialny za wiele przestępstw i doskonalił swoje umiejętności przetrwania, co przyczyniło się do tego, że stał się jedną z najgroźniejszych postaci w GTA. Jego narracja należy do najbardziej czarujących w serii, co czyni go najbardziej lubianym i potężnym bohaterem w całej serii.Źródło : https://irnpost.com/how-to-get-to-top-of-maze-tower-in-gta-5/