Jak dobry jest w GTA Online Enus Jubilee? ⋆Ceng Aktualności


Enus Jubilee, luksusowy SUV z unikalnymi funkcjami, jest już dostępny do kupienia w GTA Online.

Inspiracją dla pojazdu był prawdziwy Rolls Royce Cullinan. Można to zobaczyć na wczesnych zrzutach ekranu z DLC Umowa w Grand Theft Auto Online. Rockstar Games promowało Enus Jubilee razem z mistrzem Dewbauchee.

Ten SUV przyniesie graczom GTA Online sporo gotówki. Biorąc pod uwagę jego status pojazdu luksusowego, nie jest zaskakująco kosztowny. Jego główną zaletą jest wyłączny dostęp do ulepszeń Imani Tech, które zapewnia. Przed zakupem Jubileuszu gracze powinni pomyśleć o następujących czynnikach.


Oto spojrzenie na jubileusz Enus z GTA Online

W GTA Online dostępny jest teraz Enus Jubilee. Gracze muszą pomyśleć o wszystkich funkcjach gry i dokładnie to zrobi ten artykuł. Oto krótki przegląd tego, co Jubileusz może dla Ciebie zrobić.


Cena i wydajność

Powyższe wideo porównuje Jubileusz do innych SUV-ów, w tym Astron i Toros. Przyspiesza szybko jak na SUV-a, ale pozostaje w tyle przy prędkościach autostradowych. Nawet przy wszystkich swoich ulepszeniach Jubileusz nie jest tak szybki jak Astron i Toros.

Powiedział, że jest to dalekie od powolnego pojazdu. Sprawna obsługa Jubileuszu pozwala na łatwe przecinanie narożników. Gracze Grand Theft Auto Online nadal mogą czerpać wiele korzyści z tej lokalizacji. Chociaż nie jest najlepszy w swojej klasie, nadal może konkurować.

Witryna Legendary Motorsport jest miejscem sprzedaży Jubileuszu. Normalnie kosztuje 1 650 000 USD, ale gracze mogą go zdobyć za 1 237 500 USD, jeśli odblokują cenę handlową. Pomimo tego, że jest sprzedawany jako pojazd luksusowy, wnętrze jest bardzo proste. Dla niektórych graczy, którzy chcą trochę więcej, może to być wyłączenie.


Różne ulepszenia

Ulepszenia Imani Tech dla wybranych kilku pojazdów zostały niedawno dodane do GTA Online. Zarówno pilot zdalnego sterowania, jak i urządzenie do namierzania rakiety mogą być instalowane przez graczy. Niestety Jubileusz może mieć tylko jeden. Karabiny maszynowe i miny są jednymi z broni dostępnych dla gracza.


Czy gracze powinni kupić Jubileusz?

Jego główną zaletą jest to, że Jubileusz ma dostęp zarówno do jednostki zdalnego sterowania, jak i urządzenia do namierzania pocisków. Jest to bez wątpienia najtańszy pojazd, który można wyposażyć w te ulepszenia. Jeśli chcą także tych przydatnych urządzeń, gracze GTA Online powinni otrzymać Jubileusz.

Zwróć uwagę, że opinie autora są jego własnymi.
Źródło : https://www.cengnews.com/entertainment/in-gta-online-how-good-is-enus-jubilee-129895.html