Jajko wielkanocne GTA zauważone tylko przez prawdziwych fanów


Jak zauważył przez fanów na Reddicie oraz Kotaku, prawie każda okładka „Grand Theft Auto” od czasu „GTA 3” zawiera helikopter w lewym górnym rogu pudełka. Trend zbiega się również z rozwojem trwałych projekt okładki w stylu siatki to sprawia, że ​​sztuka pudełka „GTA” jest tak rozpoznawalna na pierwszy rzut oka. Są kilka wyjątków, jak „GTA Advance”, „GTA Chinatown Wars” i niektóre międzynarodowe okładki, ale poza tym helikopter jest spójną cechą.

To nie jedyna okładka „GTA” na jajko wielkanocne. Choć mniej spójne niż trwałe umieszczenie helikoptera, Kotaku zwrócił również uwagę na często powracający motocykl obecny w prawym górnym rogu okładek „GTA”. Ta grafika wydaje się wierna grze, ponieważ motocykle są częścią prawie każdego tytułu z serii.

Chociaż helikoptery są również dużą częścią „GTA” i pojawiły się w grach od pierwszego dnia, interesujące jest to, że gracze mogli nimi latać dopiero w „GTA: Vice City”, które ukazało się po rozpoczęciu trendu na okładki helikopterów z wcześniejszym tytułem „GTA 3.” Bez względu na rym lub powód konsekwentnego umieszczania osłony helikoptera, ten szczegół dodaje warstwę zamieszania w logistycznym zrozumieniu znaczenia jaja wielkanocnego. Z drugiej strony, to jest część tego, co sprawia, że ​​jest tak podstępny.

Fani, którzy zarówno z niecierpliwością czekają na ogłoszenie „GTA 6”, jak i chcą znaleźć stare i nowe pisanki „GTA”, z przyjemnością dowiedzą się o dziwnej zagadce, która pojawiła się we wrześniowym zwiastunie „GTA 5” nowej generacji.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=CEDEB3C5851347CC91A345DE4B814B22&url=https%3A%2F%2Fwww.looper.com%2F639802%2Fthe-gta-easter-egg-only-true-fans-noticed%2F&c=1392535276525418961&mkt=fr-fr