Istotna cecha bohaterów GTA 5, którą koniecznie trzeba mieć w GTA 6

Nowe dzieło Grand Theft Auto: pierwsza nowa informacja!

W komunikacie prasowym właśnie ujawniliśmy, że gracze będą mieli przyjemność odkryć pierwsze zdjęcia wyczekiwanego Grand Theft Auto 6 już w grudniu. To odkrycie powinno powiedzieć nam więcej o fabule gry, jej rozgrywce, a także o dwóch głównych bohaterach gry, czyli Jasonie i Lucii.

Podsumowanie głównych informacji o Grand Theft Auto 6

Dwie nowe grywalne postacie?

Według starych wycieków rozgrywki, Grand Theft Auto 6 ma wprowadzić dwóch głównych bohaterów, imieniem Jason i Lucia. Więź, która ich łączy, ich rola w historii i ich umiejętności są obecnie nieznane. Takie podejście do dwóch głównych bohaterów byłoby nowością w serii. W Grand Theft Auto 5 gracz mógł grać trzema różnymi postaciami, dlatego istotne jest, aby wiedzieć, czy funkcja ta zostanie przeniesiona do Grand Theft Auto 6.

Rozszerzenie możliwości postaci pomiędzy Grand Theft Auto 5 i 6

Bohaterowie Grand Theft Auto 5, Franklin, Trevor i Michael, bardzo różnią się osobowością i rolami w scenariuszu, ale jedna cecha szczególnie wyróżnia grę: specyficzne zdolności każdej postaci. Umiejętności te zostały dostosowane do każdej postaci i wprowadziły urozmaicenie gry, a Grand Theft Auto 6 mogło rozwinąć ten pomysł.

Być może Grand Theft Auto 6 mogłoby wprowadzić nie jedną, ale kilka umiejętności specyficznych dla postaci. To jeszcze bardziej je różnicuje, poprawiając jednocześnie wrażenia z gry.Biorąc pod uwagę czas potrzebny na opracowanie nowych aspektów gry, Grand Theft Auto 6 może równie dobrze zawierać nowe, specyficzne umiejętności, które zachęcą graczy do wcześniejszego przemyślenia i rozpoczęcia określonych misji. Dzięki temu postacie będą bardziej wyraziste, a przez to bardziej satysfakcjonujące dla graczy.

Grand Theft Auto 6 może zmienić kilka elementów dotychczasowej formuły rozgrywki serii i wprowadzić nowe systemy progresji, które uczynią grę jeszcze bardziej ekscytującą. Zapewniłoby to graczom innowacyjne wrażenia.

Dlaczego Grand Theft Auto 6 jest tak ważne?

Grand Theft Auto 6 mija dziesięć lat od premiery Grand Theft Auto 5, a oczekiwania fanów stają się coraz większe. Będzie to także pierwsza gra Rockstar wydana po odejściu Dana Housera, który pomógł ukształtować firmę i franczyzę. W obliczu jego odejścia niektórzy mogą być sceptyczni wobec Grand Theft Auto 6, ale jeśli Rockstar będzie wiedział, jak uczyć się na poprzednich grach z serii GTA, zachowując jednocześnie kreatywność i innowacyjność, można śmiało założyć, że ta nowa gra będzie szczytem entuzjazmu podniecony.

Źródło: gamerant.com