iShowSpeed ​​​​w końcu kończy tryb fabularny GTA 5 w szalonym 17-godzinnym streamie

iShowSpeed ​​w końcu kończy tryb fabularny GTA 5 po szalonym 17-godzinnym streamie

Gwiazda YouTube, IShowSpeed, w końcu zdołała ukończyć tryb fabularny GTA 5 podczas niesamowitej 17-godzinnej transmisji na żywo.

Gwiazda streamingu gier

IShowSpeed ​​​​to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nazw, jeśli chodzi o strumieniowanie gier i treści rozrywkowe online. Gwiazda YouTube ma ogromną rzeszę fanów, którzy śledzą prawie wszystkie jego transmisje, niezależnie od tego, czy chodzi o wybryki w prawdziwym życiu, czy też granie w gry i ekscytowanie się nimi.

W tym miesiącu streamer aktywnie grał w Fortnite i inne gry, aby godzinami bawić społeczność zabawnymi treściami. Niedawno Speed ​​zdecydował się ukończyć główny tryb fabularny GTA 5 podczas 17-godzinnego ciągłego streamu.

17-godzinny stream wspierany przez jego fanów

Zgodnie z oczekiwaniami, stream był pełen zabawnych, szalonych chwil, a Speed ​​całkowicie tracił panowanie nad sobą podczas swoich misji. Oto, co powiedzieli jego widzowie pod koniec transmisji.

Popularny streamer YouTube, IShowSpeed, transmitował cały główny tryb fabularny GTA 5 w trzech częściach, których kulminacją była 17-godzinna nieprzerwana transmisja na żywo. Podczas transmisji streamer wyraził determinację, by za wszelką cenę ukończyć grę, a nawet w trakcie kampanii poczynił kilka pikantnych uwag.

Nieoczekiwane zakończenie niezwykłego występu

Jednak wybierając opcję C: Deathwish pod koniec, Speedowi udało się utrzymać wszystkie trzy postacie przy życiu i odblokować nostalgiczne zakończenie gry. Chociaż ten strumień nie był zwyczajny w przestrzeni gier, jego fani wyrazili swoją wdzięczność na Media społecznościowe.

Jeden z fanów powiedział: „Milion wyświetleń z rzędu to szaleństwo”. Inny dodał: „Lol wygląda, jakby był w grze wideo”.

Choć wszystkie trzy transmisje są nadal dostępne na YouTube, początek roku 2024 IShowSpeed ​​już okazał się ogromnym sukcesem dzięki nowej piosence, wirusowej transmisji na żywo z sylwestrowego występu Adina Rossa, a teraz także transmisji z rozgrywki z GTA 5.

Źródło: www.dexerto.com