Imponujący klip GTA IV pokazuje niesamowitą fizykę wody w akcji


Konto na Twitterze udostępniło klip wideo pokazujący, jak uważni twórcy byli uważni na drobne szczegóły Grand Theft Auto IV podczas tworzenia gry.

Niedawno opublikowany Grand Theft Auto IV klip wideo pokazuje, jak niesamowita jest fizyka wody w grze. Chociaż 4 rata w GTA seria wydana prawie 15 lat temu, gra pozostaje aktualna dzięki zagorzałym fanom. W rzeczywistości, pod pewnymi miarami, Grand Theft Auto IV jest najlepszy w Grand Theft Auto seria. Głównym powodem, dla którego tę grę można uznać za najlepszą w serii, jest jej napisanie. Obie GTA IV fabuła i główny bohater są przemyślane i nadają grze poważniejszego tonu. Teraz kolejny dobrze przemyślany szczegół ponownie zwrócił uwagę fanów.

SCRERENANT WIDEO DNIA

Właśnie dlatego, że gra z 2008 roku tak bardzo różni się od innych gier w tym roku Grand Theft Auto seria, a ponieważ wyszła ponad dekadę temu, jest duża szansa, że ​​Rockstar Games planuje remake GTA IV. Od lat fani spekulują, że w przygotowaniu jest remake gry z 2008 roku. W rzeczywistości plotki o zremasterowanym Grand Theft Auto IV zyskały na popularności w ciągu ostatniego roku. W listopadzie 2021 r. ujawniono, że znawca branży ujawnił informacje, które zostały zremasterowane GTA IV miał ukazać się w 2023 roku po wydaniu zremasterowanej wersji Trylogia GTA. Pełny GTA IV remaster brzmi prawdopodobnie, ponieważ oryginalna trylogia została zremasterowana i Grand Theft Auto V doświadczył aktualizacji, które wprowadziły go na nowe platformy.


Powiązane: Dlaczego Rockstar wciąż odmawia tworzenia remasterów GTA 4 i RDR

Konto na Twitterze z nazwą użytkownika GTAVI_Odliczanie opublikował na Twitterze klip wideo pokazujący, jak uważni byli programiści Grand Theft Auto IV grafika i drobne szczegóły podczas tworzenia gry. Na filmie widać, jak gracz próbuje wylądować helikopterem nad płytkim akwenem wodnym. W miarę zbliżania się helikoptera do powierzchni jeziora, podmuch wiatru wytworzony przez fale wirnika pojazdu odpycha wodę tak, że helikopter może wylądować na wyschniętym już dnie jeziora.

Korzyści z przerobienia Grand Theft Auto IV

Rockstar dobrze by zrobił, opracowując i uruchamiając pełny remaster czwartej części swojego Grand Theft Auto seria. Remaster gry zadowoliłby starszych fanów, a jednocześnie przedstawiłby nowszym fanom fascynującą historię głównego bohatera Niko Bellica. Mimo to ostatnie przecieki sugerują, że remaster GTA IV zostało odwołane. Ludzie spekulowali, że słaby odbiór Trylogia GTAZbiorowy remaster mógł spowodować odłożenie projektu na półkę.

Tak czy inaczej, ponieważ oryginalna gra została tak dobrze przyjęta, trudno uwierzyć, że remaster nie zostałby dobrze przyjęty, zakładając, że został potraktowany lepiej niż Trylogia GTA projekt. Chociaż to wszystko przypuszczenie, Rockstar może robić notatki na temat tego, gdzie został zremasterowany Trylogia nie udało się i wykorzystałem notatki do lepszego zremasterowania GTA IV. Z całym podekscytowaniem na nadchodzące Grand Theft Auto VIwielu fanów prawdopodobnie nawet nie myśli o remasteringu Grand Theft Auto IV. Mimo to jest to miła myśl dla starszych fanów.

Źródło: GTAVI_Odliczanie/Twitter

Źródło : https://screenrant.com/grand-theft-auto-4-clip-water-physics-helicopter/