Ile lat ma Franklin w GTA 5?


Franklin Clinton jest jednym z głównych bohaterów Grand Theft Auto V. Franklin pojawia się w GTA Online, ale jako dorosła wersja oryginalnej postaci. Aby zrozumieć oś czasu, trzeba wiedzieć, ile lat ma Franklin w GTA 5.

Franklin urodził się i wychował w Los Santos. W młodym wieku dołączył do The Families wraz z Lamarem Davisem, swoim najlepszym przyjacielem. Franklin miał niespokojne dzieciństwo, naznaczone śmiercią matki i nieobecnością ojca.

Jako uczeń Davis High School Franklin rozpoczął swoje kryminalne życie od sprzedaży papierosów. W końcu został handlarzem narkotyków i rabusiem banków. W 2008 roku Franklin zostaje schwytany i osadzony w więzieniu.

Pomimo swojej kryminalnej przeszłości, historia Franklina w grze obraca się wokół jego pragnienia poprawy swojego życia. Najważniejsze, czego chce, to mieć prawdziwą pracę i zostawić za sobą wszystko, co jest związane z ulicą. Franklin dołącza do Michaela, drugiego bohatera gry, w serii napadów. W końcu zarabia dobre pieniądze na tych pracach i ostatecznie spełnia swoje życzenie.

Główne trio dokonuje ostatecznego napadu, a każdy z nich odchodzi z milionem dolarów w złocie. Po napadzie Franklina odwiedza Devin Weston i otrzymuje rozkaz zabicia Michaela. Może wybrać między zabiciem Michaela, zabiciem Trevora lub wyruszeniem na ryzykowną misję, aby ich uratować. Franklin wybiera trzecią opcję i udaje mu się uratować swoich mentorów.

Franklin pojawia się ponownie, tym razem w GTA Online w aktualizacji Kontraktu. Wersja Clintona z 2021 roku to biznesmen z żoną i dziećmi. Jest współzałożycielem F. Clinton and Partner, agencji rozwiązań dla celebrytów. Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów elity Vinewood. Franklin opisuje tę pracę jako „osobiste sytuacje pełne dramatów”.

Franklin z GTA Online to dojrzała wersja młodego mężczyzny, którego gracze spotykają w GTA 5. Nie jest już łatwo na niego wpływać i wydaje się, że przezwyciężył swoją skłonność do nienawiści do samego siebie. Nadal jest zorganizowany, ambitny i racjonalny. Okazuje się, że nadal jest w kontakcie z Michaelem i Trevorem.

Ile lat ma Franklin pod koniec GTA 5?

Na początku gry dowiadujemy się, że Franklin urodził się w 1988 roku. GTA 5 toczy się w roku 2013, co oznacza, że ​​Franklin ma 24 lub 25 lat, gdy gra się rozpoczyna. Nie jest jasne, ile czasu zajmują wydarzenia w grze. Fani spekulowali, że może to potrwać od dwóch tygodni do trzech miesięcy.

Opierając się na tej osi czasu, Franklin zakończy GTA 5 w tym samym wieku. W GTA Online, którego akcja toczy się w 2021 roku, Franklin miałby 33 lata.

Ile lat ma Michael z GTA 5?

Michael jest kolejnym głównym bohaterem GTA 5. Wiemy, że Michael urodził się między 1965 a 1968 rokiem. Na tej podstawie podczas wydarzeń w GTA 5 Michael miałby gdzieś między 45 a 48 lat.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ccdf19b1224fbeb64a821938af0f79&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Fhow-old-is-franklin-in-gta-5%2F&c=12611891480187064563&mkt=fr-fr